Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit csináljak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ha a férjemnek mentális problémái vannak. és antiszociális is kicsit velem szemben?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi. 4 éve vagyunk házasok sokat veszekszünk.Közös gyerek nincs.Én is dolgozom ő is és vezetem a háztartást. viszont amikor valami probléma van semmit nem.lát be soha én vagyok a hibás mindig.Tegnap éjjel hangos volt a tv és mellettem evett én beteg voltam am.is nehezen alszok el betegen.Szóval arra ébredtem fel.Kicsit mérgesen szóltam neki,hogy meddig akar még tvzni mert arra keltem fel.Erre ő kiket magából, hogy beszélhetek így vele nincs jogom hozzá! Erre én mondtam miért ne lenne? Hangos a tv beteg vagyok egy.órája evett már lassan mellettem.De semmi sértő nem momdtam.Erre ő fogta magát kiment nem.evett tovább a nappaliba ment tvzni.Én írtam neki smst,hogy ha ezé megsértődik holnap és oly lesz belőle(Valentin napot ünnepeltünk volna hétvégén) felejtse el,hogy Valentin napozni fogunk mivel megint ez van, hogy ő sértődik meg mint mindig.Erre ú berontott rám a szobába mint egy vadállat pedig vékony termetű.. És ordibálni kezdett velem,hogy azonnal fejezzem be,fogjam be a pofám!I.derít stílusban megfélelmítést alkalmazva megállt felettem az ágyon és ordított velem.Erre én.felkeltem nem ijedtem meg tőle és kiazavartam,hogy takarodjom innen ki mit képzel magáról! Amit likőrt magának,hogy én ne beszéljek így velem.Erre már felszaladt a pumpa és én.is kiabáltam vele mire lezntött egy.liter hideg vízzel 2x mondván nem.hagytam abba nem.hagytam,hogy elhordjon mindennek úgy beszéljen velem mint egy kutyával és öntözöhideg vízzel az éjszaka kellős közepén.Azt is mondta leszarja,hogy beteg vagyok.És válás lesz mivel én gusztustalan voltam megint és én nem vagyok megnevelve.Én.kapaszkodtam

bele mindig jobban és én kezdeményeztem a kibéküléseket is.Van amikor normális de ő nem tűr el semmit és így oldja meg a problémákat szépen nem lehet vele megbeszélni mert rámken mindig mindent.


2018. febr. 16. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Miért nincs "Cigányok" kategória?
2018. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azok vagyunk.
2018. febr. 16. 09:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es :-D :-D
2018. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Nőci,sokat gondolsz magadról s kimérten magasan hordod az orrod.Nagy király vagy hogy lakáson belül SMS t írsz minthogy kimentél volna.Óhh elnézést,te beteg vagy,de kiabálni te is tudtál!Szerintem nézz magadba s keresd az első hibát ott.Elkényeztetett fruzska vagy.
2018. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Megérdemlitek egymást:) Ilyen helyzeteket, el nem tudnák képzelni.

35 év alatt, még megközelítő veszekedés sem volt közöttünk.

Hogyan tudtok így együtt élni?

2018. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Nőként írok neked. Az én férjem sem tudja a szociális játékszabályokat, de egy biztos, ezzel a stílussal semmire nem mész a férjednél. Vannak más eszközök is. Néha beválik, ha normális hangnemben, szépen megkérem, máskor egyéb trükkök kellenek, a humor jó eszköz.

Egyébként az a helyzet, hogy a férjed nem szeret téged. De nem azért, mert ott TV-zett és evett, az csak sima primko pasi szokás, abból a fajtából, amilyen az enyém és a tiéd, hanem abból, hogy miket mondott neked.


Nézd, nem tiszteled kicsit sem, és ez egy férfinál bizony kiveri a biztosítékot. Ennek a házasságnak így nem sok jövőt jósolok, semmi értelme. Akár holnap beadhatod a válási papírokat.

Ha szeretnéd megjavítani a házasságodat, azt nem így kell.

Én is voltam pont a napokban ugyan ilyen helyzetben, mint te, betegen, hangoskodott a férjem is, plusz ahogy behozta a két kölyköt fürdés után, még ők is rámugrottak úgy, hogy lázasan aludtam, és az apjuk nem szólt rájuk, mert neki ilyesmi fel sem tűnik.

Nem bunkóskodtam, nem ingerültködtem, hanem azt mondtam: Figyi, az a pálya, hogy te holnap el akarsz korán reggel menni itthonról két napra. Ez akkor fog menni, ha én reggelre meggyógyulok, hisz nekem kell a két gyerekre vigyázni, amíg te távol vagy. Meggyógyulni pedig akkor fogok, ha te most azonnal kikapcsolod a zenét, és leszeded rólam ezt a két ugribugrit, és lekapcsolod a villanyt, ami eddig is le volt kapcsolva, tudod, ha én nem bírok reggel felkelni, akkor le kell mondanod az utazásodat, mert akkor te viszed vissza a két gyereket az orvoshoz igazolásért, és te viseled gondjuk,és az enyémet is.

Ez megtette hatását, se sértődés nem volt, se veszekedés, s rossz szájíz, se hangos TV, kaja, se semmi.

Az eszközkészleteddel van a baj, bővítsd, ha kell menj pártarapeutához, vagy menjetek, nekünk segített. Sok sikert!

Ja, és a tiszteletlenséget pedig szerintem fejezd be, és itt csakis a tiszteletlen kommunikációra gondolok.

2018. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Arra nem gondoltál, hogy itt tényleg a válás lenne a jó megoldás?
2018. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Az írásodból is sok minden leszűrhető rólad... De ebbe bele sem megyek.


Csak egy kérdésem van:

Minek mentél hozzá?


Másodvéleményem pedig, hogy ez kamu kérdésnek tűnik egy 15 éves "tollából".

2018. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Tedd magad az ö helyzetébe.

Nekem valahogy ugy tűnik hogy te eléggé önző vagy.

Mert te beteg vagy , azért ne csináljon semmit , ne nézzen tv.t aludjon melletted ..-gondolom.

Lehet pont szexelni akart volna és fusztrált volt, azért jött ki belőlle. Ha okáig nincs sex neki pedig igénye van rá akkor egy idő után teli lesz a hócipője.

2018. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját...
2018. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!