Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves harmincas férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves harmincas férfiak, akik nem akartok házasodni! Mi az oka, hogy nem akarjátok feleségül kérni a párotokat? Mi a véleményetek a lenti párról?

Figyelt kérdés
Van egy közeli barátom, aki élettársi kapcsolatban van egy nővel. Van két közös gyermekük, kicsik még, 3-4 évesek. A nő nagyon szeretne menyasszony és feleség lenni, erről a párja tud, de nem akarja elvenni. Szerintetek mi lehet az oka?

2018. aug. 2. 13:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
42%
Több, mint 15 éve vagyok a párommal 30-as férfiként nálunk nem is volt kérdés az esküvő, hogy nem lesz, mégis a világ legjobb párja vagyunk, akik szeretik és tisztelik egymást és mai napig kimerem jelenteni, hogy szerelem mindkét oldalról ugyanúgy, mint a kezdeteknél. Nos ezen mit változtatott volna egy papír? Esküvő? Felesleges kiadás a külvilág felé képmutatás utána meg felkopik az álluk meg törleszthetik a hitelt a friss házasok, amire aztán lehet rámegy a házasságuk , mert felesleges vitákat szül. Én soha nem voltam házasság párti és a párom sem.
2018. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
41%
Mert csak egy semmit sem jelentő drága papír egy feltűnési viszketeg bulival, kolonc az ismerősöknek. Azt a pénzt értelmesebb dolgokra is el lehet költeni.
2018. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
23%
#12 Jah abból a pénzből kétszer megjárhatná az ember Bora borát, se a sok birka inkább kidobja egy egyéjszakás bulira :D
2018. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
26%
A környezetemben is látom, hogy változnak meg a nők hirtelen, miután megvolt az esküvő. Értelmes ember tanul más hibájából.
2018. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
A hazassaghoz nem kotelezo lagzit is tartani.
2018. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
67%
ma 13:57 Igen, 2018 van és már jobb úgy össze állni, mint az állatok. Gondolom férfi vagy és nők lelkét nem igazán érted, csak lehessen őket dugni.
2018. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
72%

Ahol ennyire nem egyezik az elképzelés, ott a komoly kapcsolatot se kell erőltetni. Házasságpárti vagyok. Amikor kiderült, hogy az épp aktuális barátom nem az, akkor szépen elköszöntünk egymástól.

Ki szokott ez derülni, ha beszélgettek ilyen dolgokról. Nem kell évekig malmozni, hogy csak ígérget, vagy azt se.

Akivel viszont papír nélkül eljut oda valaki, hogy két gyereket is bevállal, ott már minek. Emiatt a papír miatt nem kell szétbarmolni a családot.

2018. aug. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
29%

Itt van egy korábbi hasonló témájú kérdés, ide én is írtam

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

De mondjuk én lány vagyok:)

2018. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem kérdezed meg a közeli barátodat?Az okot csak ő tudja. Vagy te vagy a nő a történetben? :)
2018. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, de az tuti, hogy a nőt dugják.
2018. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!