Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve vagyunk együtt, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve vagyunk együtt, de a barátomnak a szőkék jönnek be az en hajszinem meg szinte fekete?

Figyelt kérdés
Most akkor nem tetszem neki?? Csak megszeretett valami miatt ,de nem vonzòdik hozzám? Miert most mondta hogy a szőkèk jönnek be neki?? Meg az olyan lányokra mondja hogy szèp akik nekem teljesen az ellentètjem kinèzetem ?? Kètsègbeestem

2015. márc. 4. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És erre most jött rá? Kissé lassú a felfogása..
2015. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
*ellentètjeim kinèzetre
2015. márc. 4. 20:58
 3/12 A kérdező kommentje:
Èn sem èrtem :(
2015. márc. 4. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Négy éve együtt vagytok, tipikus nő, nem történt semmi baj, mégis generálja a feszültséget.

Ha nem tetszenél neki, ha nem szeretne már, akkor nem maradna veled. Az ilyen problémázással csak azt éritek el, hogy egy férfi a büdös életben többet nem fog semmit mondani nektek őszintén.


Ez kell?

2015. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja #1. :DDD

4 évig mit csináltatok? Vagy valami papírzacsi volt mindig a fejeden? :D

2015. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rákèrdezetem tőle ès a válasza csak mert ők szebbek,nem azt irtam hogy nem szeret, hanem hogy mièrt most mondja.. Eddig soha nem mondott ilyet èrdekes. Ès vele azon kívül,hogy rákèrdeztem"mièrt" nem problèmaztam vele, csak fáj hogyha rám nèz nem vagyok neki elèg szèp,hiába szeret
2015. márc. 4. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg alapból a barna hajú, barna szemű fiúk a gyengéim, ehhez képest a barátom szőke hajú, kék szemű. Ettől függetlenül ő számomra a legvonzóbb pasi a földön, mert szeretem, és olyannak, amilyen. Nem ez számít. Van az ideál, amit elképzelsz, és van az igazi ember, akit szeretsz, és nem cserélnéd el az ideálodra.
2015. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy 4 èvig nem is mondott ilyet,máskèpp lehet papírzacsit hordottam volna :D
2015. márc. 4. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál már azon, hogy néha gondolkodnod kéne? :o
2015. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
4 év után már nincs mivel frusztrálnia ezek szerint. :D
2015. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!