Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok, kinek van/volt afrikai fekete származású barátja/férje? Milyen esetleges jellegzetes tulajdonságai miatt vagytok/voltatok együtt? (Udvariasabb, ragaszkodóbb, mint az európaiak stb. )

Figyelt kérdés
Csak pozitív jellegű válaszokat szeretnék kapni, nem pedig előítéleteseket.
2009. okt. 6. 13:53
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
55%
"Csak pozitív jellegű válaszokat szeretnék kapni, nem pedig előítéleteseket." -> Akkor menj ki Afrikába!
2009. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, szerintem maga a kérdés nem stimmel. Miért lenne vki udvariasabb, ragaszkodóbb vagy bármilyenebb az "európaiaknál", azért mert fekete? Ez nem előítélet? ;)
2009. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: voltam már Afrikában, pontosan Kelet-Afrikában. Bármikor visszamennék.

2. válaszolónak: igenis kedvesebbek az ottani afrikai pasik az ittenieknél.

Általánosságban: kíváncsi lennék más lányok/nők véleményére, mert nekem a leírtak a saját tapasztalataim. :-)

2009. okt. 6. 14:06
 4/52 A kérdező kommentje:
Volt egy magyar pasim, de azt a pokolba kívánom vagy még mélyebbre... Az afrikai barátom kedves, figyelmes. Bár nem mondom, hogy mindegyik afrikai pasas ilyen, mint ő. Csak a saját tapasztalataimról írok. Viszont nem csak én vagyok egyedül azzal, hogy fekete is a párom, ezért írtam a kérdésemet.
2009. okt. 6. 14:10
 5/52 anonim ***** válasza:
61%
Kisgyereknek tényleg nagyon szépek.
2009. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Gombos Edina is azt nyilatkozta a kubai férjéről /igaz, ő nem teljesen fekete :-)/, hogy kedvesebb mint a korábbi magyar párja.
2009. okt. 6. 14:14
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan, mintha azt írnád, h volt egy szőke pasid meg egy barna és a szőke bunkó volt, ergo a szőke pasik bunkók. Nem tudom, h 2 pasi alpján hogy akarsz statisztikát csinálni vagy bármiféle következtetést levonni..
2009. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
83%
Igen, attól, hogy párszor rosszul választottál már minden magyar pasi egy utolsó g*ci...neked is kár volt érettségit adni.
2009. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Szerintem ezek ugyanolyan általánosítások, mint minden más úgynevezett előítélet. Én például nem vagyok fekete, de ha megkérdeznéd a feleségemet, biztos nem panaszkodna, hogy nem vagyok elég kedves vagy rakaszkodó. Nem hiszem, hogy ez bőrszínfüggő volna. De nem akarok tovább kötözködni, gondolom a kérdés lényege az, hogy az érintett hölgyek beszámoljanak a tapasztalataikról, úgyhogy eldugulok és átadom nekik a terepet. :)
2009. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom, de nemhogy érettségim, de diplomám is van, de szerintem ennek a tapasztalataimhoz az égvilágon semmi köze.... Szerintem sokkal könnyebb magyar pasit találni, mint afrikait, de mégis úgy jött össze nekem, hogy magyar jó nagy bunkó volt és az afrikai pedig udvarias, előzékeny, őszintén ragaszkodó. Hát ez van. Tetszik vagy nem.
2009. okt. 6. 14:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!