Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a következő házastársi kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok, már az esküvő előtt is havi egy-két alkalommal éltek csak nemi életet. Az esküvő után a fiatalasszony nagyon gyorsan teherbe esik. A terhesség kilenc hónapja alatt semmi testi kapcsolat nem történik. A fiatalember szerint a szex célja inkább csak az utódnemzés kell hogy legyen. Harmonikusan, zökkenésmentesen élnek egymás mellett, a kisbabával mind a ketten foglalkoznak. Házon kivűli kapcsolatról szó sem lehet, jóformán a nap huszonnégy óráján keresztül egymás mellett vannak, mivel a műhelyük ahol dolgoznak a házon belűl van.
2018. aug. 19. 07:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
nekik ez igy megfelel, neked meg semmi kozod hozza.
2018. aug. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Elég szánalmas. Meghalnék, ha így kéne élnem. Nekem rendszeres bújásra van igények, és egyedül töltött időre is. Nem akarnék egy baráttal házasságban élni.
2018. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Én sem bírnám, mi elég szenvedélyesek vagyunk a gyerekek mellett is. 😊 De ha nem tólam van szó és valakinek ez így jó (mindkét félnek), akkr legyenek boldogok.
2018. aug. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
ha az esküvő előtt semmi sem lett volna még magamat is el tudom képzelni ilyesmiben..
2018. aug. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi ez, életkép a 18. századi protestáns németalföldi parasztság életéből? xD
2018. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Azt kívánom, aki lepontozott, annak örökké így kelljen élnie! :D
2018. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként meg az gondolom, hogy 100%, hogy a férj titkol valamit... Persze az asszonnyal havi 1 utódnemzés, de azért a szomszéd Julcsával megvan a heti 3-4 menet az árokparton a bokor alatt.
2018. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos, ez a valós helyzet. Nagyon közeli rokonokról van szó, és minden nap bejáratos vagyok a házba, szinte minden idejüket tudom mivel töltik. Ezen kivűl másik közeli rokon az egyik munnkásuk.
2018. aug. 19. 08:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik így jó, akkor jó. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.
2018. aug. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez nem lenne megfelelő.

De ha ők így jól érzik magukat, akkor neked és a többi rokonnak mi közötök van hozzá?

2018. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!