Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy megromlott házastársi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megromlott házastársi viszonyon hogyan lehet javítani, ha mindkét fél állandó nagy stresszhatás alatt áll egyéb élethelyzetek miatt?

Figyelt kérdés
Kb. állandó a veszekedés minden apróságon. Lassan megszólalni sem merek. Minden igyekezetem hiábavalónak tűnik. Semmit sem együtt oldunk meg, a legkisebb problémára (pl. javítani kell valamit a házban vagy újabb zsák lehullott levelet gyűjtök vagy megszüntetnek egy tv csatornát) is nekem esik, ha közlöm a hírt. Mintha én lennék mindennek az okozója.
2017. dec. 31. 11:11
1 2
 1/20 anonim válasza:
45%
Ha ez a kérdés felmerül benned, az már rég rossz.Hagyd ott.
2017. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ez megy úgy 2 éve minimum...
2017. dec. 31. 11:31
 3/20 anonim ***** válasza:
Két éve igy élsz rideg tartásban,és csodára vársz,valoszinu csak ott lakik, de van más neki és irritálod sajnos.. Ez van,nőként mondomn,h a szarbol ki kell lépni,én kiléptem,igaz én akkor rajta kapta exem a legjobb barátnommel az ágyunkban,de oda vitte az unokatesom is de ez később derült ki,Anyos még falazott is a félre kufircokhoz, a pofám szakadt le. A fizetését is Anyukáéknak adta,én meg eltarthattam, áldom az eszem h nem szultem oda,kiléptem azota normális emberel élek akinek szultem is,nem bántam meg a döntésem.
2017. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Lépd meg minél hamarabb, ne pazarold az időd.

1. voltam

2017. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És a gyerek? :(
2017. dec. 31. 11:57
 6/20 anonim válasza:

Ha 2 éve boldogtalan vagy, akkor az elkövetkezendő 2 évben is az leszel, és az utániban is.

Lehet, hogy a gyereknek nem épp a legjobb, de attól még teljes és boldog életet élhet. Rosszabb neki, ha látja az anyukáját szenvedni.

2017. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok a szarbol kilépős,én végig éltem kilenc évet Anyám "boldog"házasságába apámmal,rsszabb volt a pokolnál,uvoltés,velem is h minek vagyunk,voltak kozlekedo enyék is időnként,vécébe zárásom st,Anyum idejébe kilépett,egyedült nevelt,de ember lettem,és én sem maradtam bent a szarban,ha lett volna gyerek akkor is kiléptem volna a gyerek érdekében,egy gyereknek se jo h látja érzi h két idegen van egyutt ahol apa utálja anyát v forditva. És ezt látja kovetendő mintának.
2017. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Közlekedő edények*
2017. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz elfogadni... A megbeszélés semmit se segít, nem lehet vele megbeszélni.

Pont most újítunk fel egy új házat, beköltözés előtt állunk. De már azelőtt se volt jó... És azelőtt se... Nem tudom, így hogy lépek ki. A végén még szájukra vesznek, hogy mire végre kész a ház, ő mehet.

Bár mindig nekem vágja, hogy legszívesebben eladná az egészet.

2017. dec. 31. 12:13
 10/20 anonim válasza:
100%
Ne törődj semmivel, azért, mert ő hülye neked ne legyen rossz.
2017. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!