Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyek a férjem számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek a férjem számára ismét érdekes? Úgy érzem unalmas vagyok, nem tudok neki újat nyújtani.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a férjem sikeres a munkahelyén, megbecsülik, elismerik, rengeteg nővel dolgozik együtt. Elkezdett most egy továbbképzéses Egyetemi képzést, ahol hetente 3 délutánt-estét ott tölt. Csoportokra bontották a csoportot és sajnos két gyönyörű, fiatal huszonéves lánnyal került össze, akikkel össze kell dolgoznia. Egyiküket meg is nézte facebookon, hát nagyon megsértődtem.


Most jövök én. Hát mit is írjak. Itthon vagyok harmadik gyermekemmel 8 éve! Jövőre év végén fogok csak munkába állni, de akkor is csak a szabikat, tehát még két év múlva csak. Tudatos volt a 3 gyerek, előre megbeszéltük.

Imádjuk őket

De én mit tegyek, hogy érdekesebb legyek?

Férjem folyton azt mondogatja, hogy ő azokra a nőkre néz fel, akik jó anyák és képesek összetartani a családot. Neki nem tetszenek a karriervadász lányok.


Mégis, úgy érzem, belefog szeretni valaki másba, egyik csoporttársába, hiszen folyamatosan együtt fognak dolgozni, én meg leszek itthon az unalmas semmittevő idős asszony. (36 éves).

Amúgy nagyon csinos jó nő vagyok, tudom lelkem mélyén, de mégis, félek attól, hogy ez az egyetem lesz a házasságunk veszte.


Volt valaki hasonló helyzetben?



2018. okt. 9. 17:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%

Nálad valami a fejedbe nagyon be van kattanva:D 36 évesen hol vagy öreg? Meg te minden nőre féltékeny vagy?


Jóképű pasikkal dolgoztam nem egyszer nem kétszer, még se történt semmi, mert mindent kikerültem amit ki kell.


Szerintem rakd agyilag helyre magad, vagy menj melózni, mert egy olyan útra léptél ami romlásba visz.


A hűség az mindig akarat kérdése egyébként, sosem a külső kérdése..

2018. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%

Úgy látom, nincs semmi bajod, hát csinálsz magadnak!

Magadban vagy a férjedben nem bízol?

Vagy csak túl sok a szabadidőd, amit nem tudsz értelmesen kihasználni?

2018. okt. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
62%
Ezért kéne dolgozni gyerek mellett is ,sose lennék eltartott htb.. H utána a másik elfoglaltságára legyünk irigyek féltékenyek,te itt magadban nem bízol,és kivetíted rá aki emberek közé mehet,de őt bezárni leláncolni nem lehet.. 8 éve nem dolgozol és még két évig nem fogsz,hát ha ennyi neked elég h otthon gyerekezel és vki eltart te tudod,az ilyen megy 20 év után tátott szájjal utcára.. Amint tudtam mentem dolgozni ott a bölcsi ovi nem kell belefulladni a gyerekekbe..
2018. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%
Járj suliba szakkörre,foglald el magad..
2018. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Annyira jólesik, hogy ezeket írjátok! annyira igazak ezek, én vagyok nagyon befásulva, és igen, menni fogok dolgozni, ez nem is kérdés. De addig?
2018. okt. 9. 17:21
 6/44 A kérdező kommentje:
3: te tiszta hülye vagy. Dolgoztam 11 évig, és nagyon jól kerestem. Jó, két gyerek között volt egy év könyvelési munkám itthon, de azzal hiába kerestem jól, itthon voltam úgyanúgy.
2018. okt. 9. 17:23
 7/44 A kérdező kommentje:
ELTARTOTT szót ne használjátok. Családalapításnak az feltétele, hogy a nő otthon van és ugyanugy kap fizetést, még ha kevesebbet is, de a maximum gyed is 150e, szóval nem eltartott.
2018. okt. 9. 17:24
 8/44 anonim ***** válasza:
2%
Én vagyok hülye,hát ki siránkozik h a férje az első szembe jövő fiatal egyetemistát megdugná lelépne vele,nem én,igen ő legalább kimozdul ez az otthon ülés ment az agyadra és a házasságodat is szétvered majd a féltékenységgel stb vel.. Ne a férjedre vetítsd ha te nem vagy boldog.. Imádom a htb ket mind otthon agyal dologtalanul és irigy keserü..
2018. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

nem vagyok irigy. Nekem is nagyon jó munkahelyem van, van hova visszamennem. Szerintem köszönjünk el egymástól.


Én tanácsokat kértem, hogy hogyan maradjon érdekes egy otthon gyermeket nevelő anya

2018. okt. 9. 17:28
 10/44 A kérdező kommentje:
ja és a férjem azt mondja, hogy ne menjek vissza dolgozni, hanem legyek háztartásbeli. Szerinte az igazi nők az anyák.
2018. okt. 9. 17:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!