Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdekes kérdés, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes kérdés, mit gondoltok ilyen hozzáállásról?

Figyelt kérdés

Adott egy házasság, amivel nem sok gond van, a felek teljes egyetértésben vannak, szeretik és tisztelik egymást, mint emberek, barátok és megvan a szerelem csak hát már 10 év házasság után kicsit más, mint az elején de szeretik egymást,egyedül a szexuális életükbe keresnek valami újat, viszont a házasságuk, kapcsolatuk fontos nekik, nem adnák fel semmiért! Jön egy helyzet, és az egyik fél pusztán vágyból felfigyel egy harmadikra. Leülnek megbeszélni, a férj és feleség valamint a harmadik személy, és mind egyetértenek abban, hogy diszkréten megoldják, a házasságon belül. Szóval a házasság egyik részvevője pár aktus,vágykielégítés miatt néha találkozik a harmadik személlyel, kölcsönös beleegyezéssel... mindhárom fél teljesen diszkréten kezeli az ügyet. Pár hónap után a futó kapcsolat megszűnik, és a házasság megy tovább épp olyan hozzáállással mint a múltban, sőt, javul ez miatt. A "megcsalt" fél is bármikor esélyt kap ilyen újításra, ha épp szükségét érzi, de nem él vele.

Vélemény?


2014. máj. 29. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Én erről azt gondolom, hogy ha ez így a három fél teljes egyetértésében valósult meg, akkor semmi probléma nincs. Ha a másik házasfél nem érzi szükségét a külső kapcsolatnak, akkor miért kéne erőltetni?
2014. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Előbb utóbb rossz vége lesz, én biztos,hogy ezt nem tűrném el, ha mást akar akkor váljon el, lehet,hogy majd amikor a másik fél talál valakit akkor a párja majd nem engedi,hogy ő is félrelépegessen.
2014. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem egy párkapcsolat,főleg házasság,szex 2 személyes.. lehet maradi vagyok..
2014. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Végre egy házaspár, akik nem elválnak egy adott probléma felmerülésekor, hanem megoldják. Főleg, hogy mindenki egyetértésével történik a dolog, semmi kivetnivalót nem találok benne. Bár fura, hogy még csak 10 év telt el (én is 10 éve élek együtt a férjemmel, bár igaz, csak 4 éve vagyunk házasok) és már megunták a szexet, de hát mások vagyunk.
2014. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Nincs vélemény. Ők tudják, az ő dolguk. Nekem nem jönne be.
2014. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Elméletben én is azt mondom, hogy ha mindenki egyetért ezzel a megoldással, akkor nincs vele probléma.

Viszont a vőlegényem előző házasságában is hasonló volt a helyzet, az exneje úgy érezte, hogy kellene neki valami kis változatosság. A vőlegényem bele is egyezett, csak arra nem számítottak, hogy az asszonyka beleszeret (vagy inkább csak azt hiszi, hogy beleszeret) abba a bizonyos harmadikba. Így történt, válás lett a vége.

Persze nem azt mondom, hogy ez minden esetben így lesz, de azért ezzel a lehetőséggel is számolni kell.

2014. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%
Én még nem láttam olyan házasságot, amit egy harmadik fél hozott helyre. Ezek csak önámítások. A megcsaló fél legalizálta a félrelépését, mert a párja elég naív hozzá, hogy ezt elhiggye. Aztán ha újra probléma adódik, majd megint jön egy harmadik? És így tovább.....az már nem házasság!
2014. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Mind egyet értenek, de a házastársak közül csak az egyik fél él ezzel a lehetőséggel?

Akkor a másik félnek nincs is baja a szexel, csak belemegy, mert fél, hogy így elveszíti a társát?


Ez így nekem nem kerek. Ha még egyszerre ketten dobják partiba azt a 3. felet....na de így! Biztos, hogy aki kimaradt, annak ez nem esik jól, még akkor is, ha ezt próbálja mutatni.

2014. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
1-es vagyok. Marha érdekes, hogy le vagyok pontozva, nem azt írtam le, hogy én milyen értékrendet képviselek, mit tennék, hanem azt, hogy ha ez a három embernek így jó, akkor senkinek nincs köze hozzá és akkor minden rendben. :)
2014. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

El tudom képzelni, hogy egy ilyen működőképes lehet, és valakiknél tényleg megoldást hoz. Hiszen nincs olyan értékrend, amely mindenki számára boldogságot hoz.

Ha senkinek nem ártanak vele, és tudják kezelni a helyzetet, illetve vállalják az esetleges következményeket, hát szívük joga.

Ez esetben nem gondolnám megcsalásnak. Megcsalás, amit az érintettek annak éreznek, hiszen az erkölcs is egy érzésvilág.

2014. máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!