Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 12 éve szexmentes házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éve szexmentes házasság, lelépnél?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves gyerekünk. Születése óta nincs szex (egyszer sem volt). Én az anya vagyok. A férjem egy tündér. Iszonyú jó apa, jó társ, de a szex teljesen kikopott.


Még nem vagyunk annyira öregek.. Érzem hogy ez beteges már - már.. Mit tennétek a helyemben?


2018. nov. 4. 18:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgettetek már róla? Nem celzásokkal, hanem úgy őszintén.
2018. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nincs 3. nincs semmi.. csak nem kívánjuk egymást. Nem nézünk ki rosszul.. nem vagyunk púposak, kancsalok, stb... MIelőtt valaki kérdezné.
2018. nov. 4. 18:52
 3/26 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk persze. Ide lyukadunk ki mindig.
2018. nov. 4. 18:53
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Én kicsit púpos vagyok és kancsal, mégis ketnaponta szexelünk. Nem ezen múlik, talan ennyi év alatt feltünhetett volna.
2018. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%

#4

:D

2018. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szóval csak arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen kapcsolatból Te kilépnél-e, vagy maradnál benne, ha amúgy minden stimmel ezen kívül? (Ha elválnánk, valószínűleg lenne más partnere mindkettőnknek.. erre írtam hogy nem vagyunk púposak, kancsalok.. és kísértés is van mindkettőnk munkahelyén természetesen). Akinél kétnaponta van szex, az nem tudja elképzelni, milyen érzés így élni. Nekem sem hiányzik annyira.. de azért... na.. 12 év.. az 12 év. És tudom hogy nem ez a normális élet velejárója.. főleg nem a 40-es éveink elején.
2018. nov. 4. 19:06
 7/26 A kérdező kommentje:

Képzeld 4-es, feltűnt ennyi év alatt... :)

De most baráti körünkben is sok hasonló eset került napfényre, és tényleg kíváncsi lennék más, ismeretlen emberek véleményére is a barátaimén kívül. Köszönöm az értelmes hozzászólásokat.

2018. nov. 4. 19:08
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettőtöknek lenne... akkor miért nem kufircoltok egymással? Komolyan, egy nap menjetek el szórakozni csicsencsetek be, majd este beszéljétek meg, hogy ha úgyse volt eddig szex akkor most legyen barátság extrákkal?

Két értelmes ember ennyire mulya legyen... bravo.

2018. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem lett szeretőtök?

A családot feldúlni felesleges lenne, főleg ha létezik más megoldás is.

2018. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen kilépnék. A legkárosabb dolog az a jelmondat, hogy "a gyerek miatt együttmaradunk". Tapasztalat, mert ilsen gyerek voltam. Ezeket az együttmaradásokat a gyerek szívja meg.
2018. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!