Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes házasság?

Figyelt kérdés
Fėrjemmel már 24 éve vagyunk együtt és több mint 2 éve semmi szex.Neki jó így, nekem viszont nem.Nem is a tényleges aktus az ami hiányzik, hanem az erotika,intimitås.Felajánlotta a nyitott házasságot de nem tudok élni vele mert tudom hogy fájna neki.a baj hogy én már nem akarok küzdeni a kapcsolatunk párkapcsolati részéért viszont a barátsåg sem működik mivel annál többet szeretne.mit lehet tenni?
2017. jún. 25. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ő ajánlotta fel, de fájna neki....nem neked fájna, ha kiderülne, hogy más nővel szívesen csinálja? Azt írod, neki jó szex nélkül, neked van ezzel problémád, majd azt írod, hogy a barátság nem működi, mert ő annál többet szeretne...de mit szeretne többet ha neki jó így szex nélkül?
2017. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Váljatok el minél előbb!

Bárcsak az én férjem mondaná ezt de ő nem akar le szakadni rólam.

2017. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexmentes házasság rokon értelmű szó: alkoholmentes sör.

Szexmentesen kb barátok vagytok...többet szeretne...mit szeretne többet ? Nem értem. Most le akar feküdni veled vagy nem ? @_@

30/f

2017. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Ő nem szerettéged!Sajnos ez a helyzet!Aki igazán szeret elsem engedne soha!Nem h mással szexelj!Mivel ő ajánlotta fel a nyitott kapcsolatot,azt akarta ,hogy nyugodttan félre mehessen,lelkiismeret furdalás nélkül.S mivel nem ér hozzád,tuti. Most is félremegy rendszeresen!Hagyd el a fenébe!Keress olyat aki megbecsül!Ne engedd ,h tönkre tegyen!Tönkre fogsz menni!Egy férfi sem ér annyit,h így megalázzon!!!Találsz te olyat aki megbecsül!S nőnek érezhesd magad melette!Legyél olyannal aki csak téged akar!
2017. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nyitott håzasság azt jelenti hogy én mehetek ha szeretnék de ő nem mert neki elég az ami velem lenne.évente néhány alkalom kb. Nyilván ezt egy szexuálpszichológussal együttműködve fel lehetne turbôzni de én már nem bīrom a böjtölést.
2017. jún. 25. 10:43
 6/10 A kérdező kommentje:
A tragédia az hogy mindig működött közöttünk a kémia a fizikai és lelki vonzôdás,sejtszinten és valami még is van de nem beszél rôla.
2017. jún. 25. 10:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Impotencia, amit előtted is szégyell?
2017. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
A nyitott hazassag, az mindket oldalrol nyitott :D nem tudom hogyan is gondoltad ezt :D ha nem 70eves a ferjed akkor mar most is siman felrekur.. 2 evig nincs semmi.. Nokent szenvedsz nemhogy ferfikent :D van valakije
2017. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Elég gáz az, ha 24 év után nem lehet bármiről őszintén beszélni.

A szexet viszont ne hagyd ki az életedből, nagyon rossz a hatása, láttam párszor.

Én is valami potencia problémára gondolnék, próbáld megbeszélni vele, ha nem lehet, akkor meg keres valakit.

Lehet, hogy fáj majd neki, de hát tehetett volna ellene.

2017. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Potencia problémák voltak,de lelki eredetűek.Ûgy mint mėretek meg állóképesség.Csakhogy ez nekem soha nem okozott gondot csak neki.
2017. jún. 25. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!