Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól szexmentes egy házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól szexmentes egy házasság?

Figyelt kérdés

Havonta 1-szer vagy 2-szer vagyunk együtt. Ezt én gyakorlatilag szexmentes kapcsolatnak érzem, a feleségem viszont normálisnak.

Mi a normális?


40 év körül vagyunk, és van két kicsi gyerekünk. Ebben az élethelyzetben mi a normális?



2017. nov. 10. 17:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez mindig az aktuális pártól függ, hogy ők, mit tartanak annak.


Nekünk, kevés lenne a havi 1 szeretkezés, másnak lehet, hogy sok.


Ezt, csak ti tudjátok eldönteni, hogy nektek mi a normális.

2017. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%
40 év körül ez normálisnak tekinthető, sajnos vagy nem sajnos, de így van. Az életkor előrehaladtával általánosságban csökken a libidó.
2017. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%

Az a normális, hogy az asszony azt mondja, hogy havi 1 elég, te pedig azt, hogy a heti hat is kevés, majd kiegyeztek heti 1-3-ban vagy ami még mindkettőtöknek jó vagy elváltok. Tetszetek amúgy egymásnak ? Elengedtétek magatokat ? Mióta vagytok együtt ? Mekkorák a gyerekek ? Ezekre jó lenne válaszolnod kérdező, hogy pontosabb válaszokat kapj.

31/f

2017. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, a 75 év felettiek 25%-a aktív nemi életet él:o
2017. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%

#4


Ezt az adatot honnan vetted?


Ez esetben, ha ez igaz, tényleg jobb lenne messzebb elkerülnöm a pajkos Béla bácsit az utcában.

2017. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
15%

Fél éve "fáj a fejem" igazából egyáltalán nem is hiányzik, 10év házasság

31N

2017. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Olyan, nincs, hogy normális. Minden embernek, meg van a saját igénye. Egy párnál, ez, közel egyforma, akkor minden rendben szex terén. Ismerek olyan fiatal párt, ahol a havi 1, mindkettőjüknek tökéletes és boldogok. Van ahol 50 felett is a heti 2-3 az igényük.
2017. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is kb. így van. Nem mondom, hogy normális, de a körülmények miatt általában nem is vágyom rá. Eleve hulla fáradt vagyok estére és ha van is valami, akkor is végig azon jár az eszem, hogy nehogy átjöjjön a gyerek.
2017. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

40 évesen normális a havi 1?! Mondjuk tényleg egyén/pár függő...

Nálunk férjem 38, én 33, de 21. hetes terhes, mégis szinte minden nap együtt vagyunk, ahogy terhesség előtt is.

Remélem szülés után sem fog sokkal csökkeni.

2017. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem is egy nagy nulla a libidóm. Mostanában heti 1-2 összejön, de volt kevesebb is. 37N
2017. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!