Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan történetet -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan történetet - saját is lehet -, ahol a pár szakítás után újra összejött és azóta is boldogok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó... blablabla


Mégis nem egy olyan történetet hallani, ahol a pár szakított, vagy akár elváltak, majd idővel - akár évek múltán - újra összejöttek és már eltelt azóta jó pár év, akár 10-nél is több és végülis az idő bebizonyította, hogy jó döntés volt összejönni újra, mert azóta is boldogan élnek. Érdekelne, hogy a szakítás előtt mennyi ideig voltak együtt, mi a volt a szakítás oka, hogy jöttek újra össze és mikor, mi változott ami miatt működik a kapcsolat. Egyszóval minden érdekelne, saját történet is jöhet :)


Köszönöm.


2018. nov. 8. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem véletlen a fentebbi mondást hallod, és nem pedig a megannyi sikersztorit :D
2018. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak a töltött káposzta jó felmelegítve, hanem például a főzelékek és a pörköltök is... :-D


Egyik volt főiskolai évfolyamtársam anyja járt úgy, hogy szétmentek a fiatalkori szerelmével, aztán évekkel később, már mindketten válás és gyerek után ismét találkoztak és összejöttek, aztán bejött a dolog. Annyi volt a titok, hogy felnőtt korukra elhárultak azok az akadályok, amik fiatalon elválasztották őket, illetve felnőttek, megkomolyodtak, és tényleg együtt akartak lenni, összetartoztak.

Ha két ember nem tartozik össze, akkor ilyen nem történik, akkor az a kapcsolat csak arra az időre szól.

Illetve hallottam már olyat is, hogy egy pár válással trükközött a magasabb családtámogatási lehetőségekért, de ez mondjuk más kategória.

2018. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Van,ilyen.A fenti momdást pedig világi hülyeségnek gondoltam mindig is.De ne mások sikerstoryja érdekeken,hanem csináld meg a sajátod :))
2018. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Pedig létezik. 4 év és egy gyerek után szakítottunk a párommal. Fél évig voltunk külön, majd újrakezdtük. Ennek már 2 éve, és most jobb a kapcsolatunk mint a szakítás előtt volt. De mi nagyon fiatalon jöttünk össze, mondhatni együtt nőttünk fel. És kellett egy kis idő külön, hogy rájöjjünk, hogy kik is vagyunk egyedül. Illetve a párom is felnőtt az apasághoz.
2018. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
És ami a háttérben történhet: szétmennek, élik végre a világukat egy X ideig, dugnak jobbra balra, kiélik a vágyaikat, és vissza lehet térni az unalmas megszokotthoz. Vagy tartanak mellette szeretőt. na én így tudom elképzelni..
2018. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Szüleim. Vagy 3x szakítottak házasság előtt most pedig már több mind 25 éve együtt vannak. Viszont ez 1 siker a rengeteg sikertelen között. Több barátom is esett már ebbe, hogy újra összejöttek, aztán a kezdeti boldogság után újra felszínre kerültek azok a problémák, ami miatt vége lett. Nekem az a véleményem, hogy nem hiába lesz vége valaminek...nálam a szakítás végleges, mivel ha probléma van azt először megoldani akarom és nem rögtön "kidobni", de ha nem megy, akkor el kell engedni, a szakításnak mindig komoly oka van.

24/f

2018. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Olyat is akik ténylegesen elváltak, majd élnek tovább papír nélkül mert időközben meggondolták magukat.

Minden házasságban vannak lejtmnetek, mindenki döntse el maga , hogy mi éri meg neki.

Nagyon nehéz ezt megítélni, mert ahány botlás vagy rossz időszak mindig szét lehetne menni, az új társsal sem lenne könnyebb, másféle problémák ütnék fel a fejüket.

2018. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 peca1000 ***** válasza:
77%
Dél Amerikai szappanoperákban mindíg megtalálod :)
2018. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ér, hogy még tiniként jártunk kicsit, szakítottunk, aztán évek múlva, már felnőtt fejjel jöttünk össze újra? Mert akkor nálunk ez van. Gyerekek voltunk még, nem tudtuk, mit is akarunk, nem nagyon működött a dolog, elbénáztuk. Én 17 voltam, ő 16, tartott vagy 2 hónapig. A vonzalom megvolt, csak valahogy mégse tudtunk együtt meglenni, ő kicsit töketlen volt még, én többet vártam volna, illetve én meg túlságosan pörögtem hozzá képest. Szakítottunk, jártunk mással, de egymás közelében voltunk végig közös baráti kör miatt, és mindig érezhető volt a vonzalom, hogy lehetne több, sose tudtuk úgy igazán békén hagyni egymást.

Végül én 21, ő 20 éves volt, mikor újra összejöttünk, akkor már működött, ő is tapasztaltabb és tökösebb lett, én picit lehiggadtam, mondhatni találkoztak az igényeink félúton. Azóta is együtt vagyunk, most lesz az 5. házassági évfordulónk, van egy 3,5 éves lányunk, januárra várjuk a kisfiunkat. Nagyon jó a kapcsolatunk, boldogok vagyunk együtt, jó döntés volt újra megpróbálni. Csak hát kicsit fel kellett nőni hozzá :)

30N, 29F

2018. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gimiben voltunk együtt pár hónapot, de még kis hülyék voltunk, másfele mentünk egyetemre, stb. 10 év után találkoztunk újra. Ennek már több, mint 10 éve. Most lesz a 9.házassági évfordulònk, van 2gyerek, szépen megvagyunk.
2018. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!