Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan valakinél hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakinél hogy szakított túllépett összejött mással de aztán amikor meglátta az exét rájött hogy szereti még? Vagy a amikor szakított az "újjal" utána?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos írják, majd hogy volt. De az nem szerelem, csak valami kis dili olyankor :)
2016. febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

Elsőnek nincs igaza.

Szakítottam a párommal, szerettem, de olyan dolgok történtek, ami után nem akartam vele lenni.

Pár hét múlva összejöttem mással. A tenyerén hordott, mindent megkaptam, ami addig hiányzott: én mégis folyton az exemre gondoltam, rá vágytam. Igyekeztem elfelejteni, megszeretni az újat, de ez nem elhatározás kérdése.

Munkahelyet váltottam, más városban kezdtem. (A jobb fizetés miatt, de arra is gondoltam, így,könnyebb továbblépni.)


Erre pont ott futunk össze, ő is munka miatt jött. Mikor megláttam, végem volt teljesen. De neki is. ;-)


Aznap este rámírt. Mi újság, stb. Kérte, hogy találkozzunk. :-D Én meg úgy,mondtam igent, hogy megyek és felpofozom.

Ebből nem lett semmi.

Kibékültünk.

Még aznap szakítottam a másik pasival. Egyértelmű volt, hogy mást szeretek.


Az exemnek egy feltételt szabtam: el kell érnie, hogy a gyerekeim is megbocsájtsanak. Még akkor találkozott a fiammal suli után, hogy mi kibékültünk.

Másnap rádumált, hogy négyesben csináljunk programot, városnézés, állatkeet, stb. Aztán még aznap meg is kérte a kezem. A gyerekek is tudtak róla, csak én nem. :-)

Azóta is együtt vagyunk.

Rengeteget változott, három hónapig őrlődött ő is minden nap. Most jobb a kapcsolatunk, mint valaha.

2016. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

És nagyon $zar volt, mivel tudtam, hogy nem kezdhetjük újra, az agyam harcolt a szívem, a testem ellen, hiába, lefeküdtünk... Kegyetlenül jó volt, de lelkileg pont annyira fájt, mert tudtam, hogy nincs közös jövőnk, és ott hagytam. Újra.

És azt hittem, belehalok.

(A másik sráccal konkrétan nem jártunk, csak elvoltunk, meg talán lesz valami, hát nem lett ezek után.)

Kb fél évig még 1x-1x kerestük egymást az exemmel telefonon, viberen, de sose jutottunk egyről a kettőre. Ott lezàrtuk végleg.

Idő kellett túltenni magam. Sok idő.

De sikerült, azóta van egy másik kapcsolatom, amit nem adnék fel semmiért.

2016. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!