Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hapsiktól kérdezem, Hogyha elhagyott titeket a barátnőtök és összejött mással, aztán x idő után vége lett a kapcsolatuknak és a csaj újra össze akart veletek jönni, akkor ti meg tudtatok bocsátani a csajnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elhagyás, szakítás, kapcsolat

2018. nov. 4. 18:10  Privát üzenet  

A válaszok
Land of Confusion nevű felhasználó válasza:

Nem. Én nem akarok lenni a nincs ló akkor jó a szamár esetében a szamár. (Bár a ló se.)

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. nov. 4. 18:12 Privát üzenet

Mit bocsássak meg, amikor nincs is miért haragudnom? Mindenkinek saját joga szerelmesnek lenni. Ha ő másként érzett, persze, fáj, meg rossz, de ez nem valami bűncselekmény.

Az pedig egy más kérdés, hogy akinek csak addig kellettem, ameddig "jobbat" nem talált, azzal esélytelen, hogy újra összejöjjek. (Meddig? Ameddig nem talál megint jobbat?) Én olyannal akarok együtt lenni, akinek nem csak "B"-terv vagyok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. nov. 4. 18:13 Privát üzenet
Soha. Hozott egy döntést, vállalja a felelősséget!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. nov. 4. 18:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#3 Általában nem érzik hogy túl nagy felelősség terhelné őket :)

# 4/9Időpont 2018. nov. 4. 18:53 Privát üzenet
Akivel egyszer nem ment, azzal másodikra sem fog... szex lehet, de másnak nincs értelme.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. nov. 4. 20:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vannak azért, akik változnak, ha nem is mindenben.

# 6/9Időpont 2018. nov. 4. 21:27 Privát üzenet
:D A faszt változnak... én már megjártam a pokolot. Felesleges időpazarlás, inkább keresni kell egy másikat. Tapasztalatból mondom.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. nov. 4. 22:32 Privát üzenet
Nem vagyok babaruha. Hülyítsen mást, ha épp nincs senki akkro bumm jó a megszokott is....a francokat.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2018. nov. 5. 12:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért dugni még jó...

# 9/9Időpont 2018. nov. 6. 23:39 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt már valakivel egy olyan dolog, hogy sokáig nem jutott neki barátnő, hiába próbálkozott, aztán összejött neki egy igen szép csaj, de impotens lett a srác a végén?
A csaj aki oda volt értem, de én nem udvaroltam neki, összejött mással, és le is feküdt vele. Nem is szeret már, vagy lehet féltékennyé akar tenni? Normális válaszolóknak megy a zöld pacsi
A csaj aki oda volt értem és összejött mással, már azt tette ki a Facebookra hogy miért kellene neki küzdenie, hogy bizonyítsa hogy szereti a párját, meg jogtalanul féltékeny...
A csaj aki oda volt értem összejött mással. Miért csinálják ezt a csajok? Nem ez az első
Öcsém összejött egy jó nővel már több mint három éve. Pár hónapra rá a lány odaköltözött az albérletébe. Kiderült a csaj megcsalta többször, az öcsém meg durván kidobta, esélyt...
A (volt) barátnőm összejött a hátam mögött egy 6 (! ) évvel fiatalabb pasival, most mit tegyek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!