Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hapsiktól kérdezem, Hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hapsiktól kérdezem, Hogyha elhagyott titeket a barátnőtök és összejött mással, aztán x idő után vége lett a kapcsolatuknak és a csaj újra össze akart veletek jönni, akkor ti meg tudtatok bocsátani a csajnak?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Én nem akarok lenni a nincs ló akkor jó a szamár esetében a szamár. (Bár a ló se.)
2018. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit bocsássak meg, amikor nincs is miért haragudnom? Mindenkinek saját joga szerelmesnek lenni. Ha ő másként érzett, persze, fáj, meg rossz, de ez nem valami bűncselekmény.

Az pedig egy más kérdés, hogy akinek csak addig kellettem, ameddig "jobbat" nem talált, azzal esélytelen, hogy újra összejöjjek. (Meddig? Ameddig nem talál megint jobbat?) Én olyannal akarok együtt lenni, akinek nem csak "B"-terv vagyok.

2018. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Hozott egy döntést, vállalja a felelősséget!
2018. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Általában nem érzik hogy túl nagy felelősség terhelné őket :)
2018. nov. 4. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Akivel egyszer nem ment, azzal másodikra sem fog... szex lehet, de másnak nincs értelme.
2018. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak azért, akik változnak, ha nem is mindenben.
2018. nov. 4. 21:27
 7/10 anonim válasza:
64%
:D A faszt változnak... én már megjártam a pokolot. Felesleges időpazarlás, inkább keresni kell egy másikat. Tapasztalatból mondom.
2018. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok babaruha. Hülyítsen mást, ha épp nincs senki akkro bumm jó a megszokott is....a francokat.
2018. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért dugni még jó...
2018. nov. 6. 23:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugni jó,de csak akkor ha nem táplálsz iránta érzelmet...mert ha bele szeretsz akkor véged.
2020. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!