Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha egy házasságban előre betervezett a szex, az hozhat valami jót a jövőre nézve, vagy az már a lejtő kezdete? Gondolok itt arra, hogy a feleségemet nem érdekli a szex, de hogy ne legyen gond, heti egyszer kitalálja melyik napon legyen "valami". Este szól, hogy itt az idő. Természetesen nem aktív, nem is látom rajta hogy élvezné.


Lehet még ebből házasság? Nekem fontos lenne a szex, de nem így. Szeretném érezni benne az intimitást, a vágyat.



2018. nov. 10. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Azt gondolom, hogy te hamarosan szeretőt fogsz keresni ahelyett, hogy kilépnél egy szar házasságból.A feleséged már nem kíván téged, vagy csak nincs igénye a szexre már.
2018. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ez így elég béna:) Elég sokat kellene beszélgetnetek, azt hiszem. Például, hogy miért nem érdekli már, hogy tudnátok feldobni. Próbáltál egy kis izgalmat vinni bele? Pl. a konyhában elkapni szombat reggel, vagy beugrani mellé zuhanyozni?
2018. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

Ez sajnos ennyi volt. Ettől jobb nem lesz.

Tudom miről beszélek. Írj ha gondolod.

2018. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én próbálkoztam már mindennel. A zuhanyzás neki a tisztálkodást jelenti, ő ebbe mást nem is tud elképzelni. A konyha kizárva. Ja gyerek is van, így azért már mégse :)


Ha nincs otthon, akkor sem ment bele semmibe, mert akkor meg világos van, és ez zavarja. Csak este a sötétben. Persze én kezdeményezek, én foglalkozom vele, már amennyit enged. Azt hiszem ezt már nem sokáig akarom csinálni. Állítása szerint neki nincs igénye a szexre, a férfi-nő kapcsolatban ő egy meghitt barátságot tud elképzelni. Nem velem van a baja, egyszerűen nulla a libidója. Pedig igencsak jó nő, ad magára, vékony, sportos, dekoratív. Aztán az van, hogy nézhetem mint egy kirakatbabát.

2018. nov. 10. 14:33
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Tehát a házasság előtt is így gondolkodott?Ennek ellenére elvetted feleségül.Akkor ne csodálkozz.
2018. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Lehet mas megadja neki amire te nem vagy kepes.
2018. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha házasság előtt is ilyen volt, akkor gondolom tudtad, mit vállalsz. Ha nem, akkor meg elég esélyes, hogy valaki rendesen elrendezi, és ezért már nincs igénye rá otthon.
2018. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Amire én nem vagyok képes? :D

Nem, nem itt van a kutya elásva. Munka, gyerek, feladatok. Ezek amik fontosak neki. Ha más tartaná melegen, akkor az azt jelentené, van igénye a szexre. Azért meg tudom különböztetni hogy milyen amikor egy amúgy az erotikára nyitott nő csak "fáradt", vagy amikor nulla a hajlama és bármit csinálsz neki, még csak be sem indul. Lecsekkoltam már mindenhol, de tényleg az van amit mutat. Pont ezért kérdezem. Régen sem volt egy nagy szám, de mára az a kevés is kihunyt benne.

2018. nov. 10. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Minek vettél el egy olyan nőt, aki régen sem volt egy nagy szám?Azt hitted majd megváltozik?Miért változna?

Annyira bírom mikor ilyenek tudatában feleségül veszik a jó nőt, később meg csodálkoznak, meg siránkoznak, hogy nem változnak meg a kedvükért.Naivitás a köbön kérdező.

2018. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, ezzel nem is vitatkozom. Naivitás + kishitűség. Tiéd a pont!
2018. nov. 10. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!