Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyan párok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akik fiatalkorukban ismerkedtek meg, és még most is együtt vannak? (minimum 10 éve)

Figyelt kérdés

Néhány további kérdésem:

-hogy ismerkedtetek meg?

-mi a hosszú kapcsolat titka?

-ennyi év után hetente hányszor tudtok szexelni?



2018. dec. 6. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Jelen.


-hogy ismerkedtetek meg?

Ugyanaz volt a hobbink, ott találkoztunk.


-mi a hosszú kapcsolat titka?

Szerintem az, hogy nincs pénz elválni, nincs hova menni olyankor, amikor válság van. Aztán elcsendesül minden harag, és az ember rájön arra is, hogy ha új kapcsolatot kezdene, előbb-utóbb az is ilyenné válna.


-ennyi év után hetente hányszor tudtok szexelni?

Ez attól függ, szeretik-e még egymást a felek. Ha igen, akár minden nap is megy. Ha nem, akkor van, hogy évek, évtizedek telnek el intimitás nélkül.

2018. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én 18 voltam, amikor összejöttünk, a férjem kicsit idősebb, 2 év után házasodtunk, idén vagyunk 10 éve házasok. A titok szerintem egyedül annyi, hogy mindketten akarjuk a másikat és azt, hogy működjön. Azért tartjuk életben a szerelmet és a vágyat is, mert erre van igényünk, mert komolyan gondoltuk az esküvői fogadalmunkat. Nagyon szeretjük egymást, az életünket, a lányainkat... Szex változó: van, hogy egy hónapba csak egy fér bele, de olyan is, hogy hetekig minden nap... heti 2-3 az átlag, de ez nyilván a gyerekektől is fűgg.
2018. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nővérem 17 volt a sógorom 19 mikor össze jöttek! 8 hónap után esküvő! Jővőhéten töltik a 20. Házassági évfordulót! Hogy hányszor szexelnek azt nyilván nem tudom de azt igen hogy gyakran landolnak nálam a gyerekek mert kettesbe akarnak lenni!! Láthatóan nagyon szeretik egymást!!
2018. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít fiatalnak? A férjem 20 volt, én 21, amikor összejöttünk, 9, lassan már 10 éve vagyunk együtt. Közös volt a baráti körünk, de sokáig nem volt köztünk semmi, mert mással jártam, neki is volt közben néha barátnője. Miután vége lett annak a kapcsolatomnak, akkor jöttünk össze.

Hosszú kapcsolat titka? Szerintem egyrészt a kommunikáció: bármiről lehessen fesztelenül, normálisan, nyíltan beszélni. Ne legyen tabu, ne találgassuk, hogy mit akarhat a másik, ne magunkban fortyogjunk, ha nem tetszik valami, hanem beszéljünk. Szexről, lelki dolgokról, akármiről. Másrészt: ne csak a szerelmem legyen, hanem a legjobb barátom is. Akivel nincsenek titkok egymás előtt, és magától értetődik, hogy mindenbe bevonjuk egymást, kölcsönös támogatás stb.

Szex általában heti 2-3x, mondjuk most nincs ennyi, mert a terhesség végén járok a második gyerekkel, és már marha kényelmetlen mindenhogy :D De alapból abszolút működik a szexuális életünk, rendszeresek az együttlétek.

2018. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ugyan még nem 10, de màr 9. éve együtt vagyunk. Az a kicsi a 10. évig màr nem oszt nem szoroz de ha neked mégis, csak görgesd tovàbb a vàlaszom:)

- Mi netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg 24-21 évesen, 1,5 év múlva hàzasodtunk össze.

- szerintem a titok az, hogy ha 2 ember valóban szereti egymàst. Ez mindent magàba foglal. Nem csak fellàngolàs, nem csak fizikai vonzalom, nem csak rózsaszín köd, nem csak a felszínt kapirgàlod, hanem igazi mély szerelem, amikor lelki tàrsai vagytok egymàsnak, összepasszol a személyiségetek, a humorotok, a jövőkép, az értékrend stb, és emellé megvan a fizikai vonzalom is. Nàlunk ez mind megvan.Teljesen biztosak vagyunk abban hogy nem csak 10 évig, de ha még akkor élünk, 50 évig is együtt leszünk.

- heti 5-8 alkalommal van szex, fàradtsàgtól függ.

2018. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony 15 éves volt én 17. Most ő 29 én pedig32.Csórók vagyunk de azért van egy régi házunk egy régi autónk egy gyermekünk van munkánk.Nem tökéletes köztünk se minden de azért elvagyunk.Az eggyüttmaradás titka hogy nem válunk el.Szex nagyon változó pár napig minden nap aztán 1-2 hétig semmi.Még jó hogy van egy jobbkezem😀
2018. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!