Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nőként zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nőként zavarna, ha párotok már 2X lett volna nős? Vágynál rá, hogy a 3. felesége legyél?

Figyelt kérdés

Nem idős férfiről van szó, volt 2 "semmilyen" házassága.

Természetesen azokat a nőket nem érinti a kérdés, akik nem szeretnének házasodni.



2018. dec. 8. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerkedem elvált és/vagy gyerekes emberekkel.
2018. dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Igen, zavarna, mert ez arra utal, hogy egy meggondolatlan papucs.
2018. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Izabella220 ***** válasza:
67%
Engem nem zavarna,van aki egy élet alatt nem találja meg a megfelelő társat.Az hogy ő már 2szer is sikertelenül hazasodott az benne van a pakliban.Mondjuk annyi érdekelne,hogy mi miatt vált el kétszer is.De hogy 3ik felesege lennék nem érdekelne,ha normális.Lehet melletted megáll élete végéig.
2018. dec. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem zavarna, hogy kétszer elvált, csak ne legyen gyereke.
2018. dec. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Abszolút nem zavarna.
2018. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván attól függ, hogy milyen volt a házasság, miért lett vége, miért döntött úgy, hogy feleségül veszi ezeket a nőket. Ezeknek az ismerete nélkül nehéz rá válaszolni. Mondjuk levezetek ezek közül néhány opciót.

Ha azért vette el ezeket a nőket, mert mindegyiket szerette, el tudta velük képzelni az életét, jónak tűnt a kapcsolat, egyszerűen csak később valamiért nem működött akkor nem igazán zavarna. Bár azért itt is aggodalomra ad okot, hogy ennyire elhamarkodottan döntött. Ha mondjuk fél év alatt eldönti, hogy na akkor én őt feleségül veszem anélkül, hogy ismerné, aztán meg 1 évvel később el is válnak az nálam kizáró ok lenne. Egyszerűen csak meggondolatlanság, unintelligenciával azonosítanám.

Ha mondjuk mindkét házassága azért ért véget, mert elhagyta a felesége akkor pedig azt gondolnám, hogy nem éppen ideális férj.

Egyébként úgymond teljesen mindegy, mert én amúgy sem házasodnék csak akkor, ha már együtt vagyunk jó pár éve, éltünk együtt huzamosabb ideig és biztos vagyok benne, hogy jól ismerem. Ez többet számít, mint hogy hány felesége volt eddig.

2018. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem zavarna.
2018. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágynék rá, de ha más tesz ilyet nem beszélem le róla.Hátha tényleg sikerül nekik.
2018. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Azt gondolnám, fel akarta venni a házasok kedvezményét. :D :D :D
2018. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha van gyereke, akkor az már necces lenne.


Ha nincs, és egy így ismerkedés közben derül ki, akkor nem lenne akkora probléma, feltéve hogy ő harmadjára is akar házasodni, és megvolt az oka annak, hogy az előző 2 házassága miért nem működött, nem pedig csak egyszerűen le akarta cserélni az előző 2 feleségét, vagy valami hasonló.

2018. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!