Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az új francia elnöknek 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új francia elnöknek 39 évesen egy 64 éves nő a felesége, nem túl nagy korkülönbség 25 év a nő javára?

Figyelt kérdés
Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

2017. máj. 7. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Fordított helyzetben is sok, de az ő dolguk. Én nem mennék bele, se + se -


N

2017. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Így már értem, miért szereti ennyire a muszlimokat. Jó lenne a bigámia, mi? :D
2017. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mi lesz 25 év múlva?

Persze lehet ez nem kell érdekelnie egy párt, ha most jó nekik.

2017. máj. 7. 21:47
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem rossz rájuk nézni, de ez saját vélemény. Nem tudom, hogy egy egészséges lelki állapotban lévő férfi miért egy nála 25 évvel idősebb nő mellett köt ki. Mert még ha 10-15 lenne, akkor talán érthetőbb lenne. De így, mintha az anyukájával házasodott volna, ami természetellenes.

(amúgy is Le Pennek szurkoltam :'D)

2017. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

valami 20 éve együtt vannak


egyébkét én elég liberálisan állok hozzá, nekem nem ártanak vele, csinálják, amihez kedvük van

2017. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mi közünk nekünk ehhez? Miért kell más életével foglalkozni?
2017. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéve együtt vannak. A miniszterelnökúr 16 volt amikor összejöttek.


Sok nő szeret jóval fiatalabb férfit, de a társadalom nyomása legtöbbször ledarálja az ilyen párokat.


Egyébként Kodály is 19 évvel volt fiatalabb a feleségénél.

2017. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

Semmi közünk hozzá de személyes véleményünk lehet, azt meg elmondhatjuk.

Szerintem is furcsa ha egy 15 éves fiú összejön egy 39 éves nővel. És szerintem is borzalmasan néznek ki együtt. A nő pedig rettenetesen néz ki, szétműtette magát, tiszta mű, így akar fiatalabbnak tűnni a koránál. Nem tudom ez a pasi mit érezhet mikor este a nője leveszi a ruhát és ott van előtte a szottyadt teste.

2017. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 5 írta, csak negyven éves volt a feleség mikor megismerkedtek. Némelyik nő akkor van csúcsformájában. Ráadásul őket tiltották egymástól, nem meglepő a reakciójuk, annál jobban vágytak egymásra. A nő meg nagyon ügyel magára, nem az átlag rövid hajú, "nem számít hogy nézek ki" típus.
2017. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyilván nem gyereket csinálni és közös vérből családot alapítani vannak együtt.


Én is szeretem az idősebb nőket, de tudom hogy gyerekeket csinálni fiatalabb nővel kell.


Életem legnagyobb szerelme egy 40 éves nő volt. De mert nem voltam hülye, tudtam hogy nem egymással fogunk megöregedni

2017. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!