Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történhetett? Önbizalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Önbizalmat adott a dolog?

Figyelt kérdés
Előléptettek vezetői pozícióba, majd a céges karácsonyi buliban egy kolléganőm becsiccsentve elmesélte, hogy nagyon bejövök neki (leráztam, mert házas vagyok,tiszteletben tartja, neki is van vőlegénye, csak infóként elmondta). Viszont azóta a feleségemmel olyan szinten sokat szexelünk és extrém dolgokat próbálunk ki, hogy csak nah. :) Helyreállt a gyerek miatt elhanyagolt szexuális életünk. Lehet ebben összefüggés? (Nem meséltem el a feleségemnek a karácsonyi bulis dolgot, de egyébként ő is nagyon gerjed most rám.)
2018. dec. 9. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Igen, valószínűleg az, hogy bizalmat szavaztak neked a cégnél az jót tett a kisugárzásodnak. Főleg, ha szereted is, amit csinálsz! Nők ezt egyből megérzik... Az irányítás szexi:)
2018. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
#1 De akkor miért vannak a nők mindig kiakadva, ha szóba kerül, hogy egy ideális kapcsolatban a férfi irányít?
2018. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

2


Szerintem alapvetően minden nő arra vágyik, hogy a férfi magabiztos és határozott legyen, aki tudja hogy mit akar, akiben jól esik megbízni.

Ha valakinek nem jön be ez, akkor valószínűleg éppen az önmegvalósítási fázisában van (nekem aztán senki sem dirigál!), vagy rossz módszerrel vezet a férfi (például öntelt és nem érdekli a nő véleménye).

2018. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

#2

Különbség van aközött, hogy minket akar valaki irányítani vagy a saját életét tudja/akarja irányítani.

2018. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakinek nem jön be ez, akkor valószínűleg éppen az önmegvalósítási fázisában van [...] vagy rossz módszerrel vezet a férfi"

Miért kell erre úgy tekinteni, mint a nő rendellenes működésére? Miért nem jöhet szóba az, hogy esetleg a természetéből fakadóan nem vágyik dominanciára a párja részéről?

2018. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Sokan az irányítás alatt parancsolgatást, a másik elnyomását, uralkodást értenek.

Ez pedig nem szimpatikus, sértő és megalázó.

Vannak olyan döntési helyzetek ami az egyik vagy másik fél kompetenciája.

Kikéri a társa véleményét, de ő dönt.

Ez oda vissza működik.

Tehát bizonyos helyzetekben egyik vagy a másik irányít, de sosem csak az egyik mert az elnyomás.


Imponál ha a férfi határozott, tudja mit akar.

Tök jó, hogy jó irányba változott a kapcsolatotok, de vigyázz, ne ess át a ló másik oldalára.

2018. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudattalanul is magabiztosabb,elégedettebb lettél,amit otthon a feleséged is megérzett,ennyi.
2018. dec. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!