Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavarna, ha a nő külön hálószobát szeretne?

Figyelt kérdés
Én vallom, hogy egy párkapcsolat nem csak a szexről szól. Nekem szükségem van a magánszférára, ahova félre tudok vonulni, és szerinte ez mindenkinek jót tesz. Ettől még szexuális életet ugyanúgy lehet élni, de az alvásra, meg minden másra legyen külön terem. Sokan rácsodálkoznak mikor erről beszélek, pedig szerintem pont ott vannak gondok, ahol egy párkapcsolat csak a hálószobáról szól. Férfiak ti mit gondoltok erről, zavarna ez vagy el tudnátok fogadni?
2018. dec. 25. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Engem zavarna és nagyon nehezen tudnám elfogadni.
2018. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%

Dehogy zavarna. Onnantól az albérlőm vagy.

32/f

2018. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarna, de csak azért nem, mert megszoktam ,hogy amúgy sincs párkapcsolatom, csak baráti szexpartnereim vannak, így általában egyedül alszom. Nyilván vannak ragaszkodóbb típusú férfiak, akiket zavar.
2018. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Zavarna. Imádok összebújva lenni a hálóban a szeretett nővel. Persze nyugodtan firduljon az oldalára, ha már kezd álmos lenni és így kényelmesebb neki. Valahol nekem is az. De szerelmeskedés után, meg önmagában is csodás összebújni.
2018. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
igen .-
2018. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Zavarna. Felőlem lehet egy külön kis zug, ahova elvonulhat nyugodtan pihenni vagy azt csinálni amit csak akar, de számomra fontos, hogy együtt aludjak azzal, akit szeretek. Nem vagyok nagy bújós, jól esik, de nem alszok úgy, hogy egész este átölelem a nőt, de akkor is kell az az érzés, hogy őt lássam meg reggel elsőre.
2018. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Külön hálószobám van immár 16 éve és köszönjük, jól megvagyunk. Mindketten erősen introveltáltak vagyunk, igényeljük időnként az egyedüllétet. Tiszteletben tartjuk, ha a másiknak éppen erre van szüksége.
2018. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Zavarna, mert nem költöznék emiatt egy egy szobával nagyobb lakásba.
2018. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

ha pl úgy csinálnád, hogy néha együtt néha külön (heti párszor együtt) akkor az nekem tökéletes lenne..

szeretam ha bújnak hozzám de aludni tudok egyedül is..

2018. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Kifejezetten örülnék neki. Kényelmesen szeretek aludni, nem úgy, hogy minden mozdulatomat meg kell gondolom meg a páromnak is, nehogy felzavarjuk egymást.
2018. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!