Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem bejelentett 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem bejelentett 40 évesen, nem boldog-szerelem hiányzik az életéből? De a gyerekekvégett nem szeretne válni! 10 év után nem régen kezdett újra dolgozni! Szórakozni sportolni szeretne és a barátaival lenni, messenger állandóan pittyeg

Figyelt kérdés
2018. szept. 30. 14:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
60%
Egyrészt ez már nem a "tini párkapcsolat" kategóriába tartozik, másrészt mi a kérdés?
2018. szept. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
És? Hol itt a kérdés?
2018. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát a helyedben egyrészt hagynám élni, másrészt kifaggatnám, hogy miért nem boldog, aztán magamba néznék, hogy én vajon az vagyok-e, vagy csak a hosszú évek alatt belesüppedtem a megszokásba?

Ezekről függően megbeszélném vele, hogy tegyünk lépéseket a kapcsolat megmentéséért. Közös programok szervezése, egymás jobban megismerése (van egy olyan gyanúm, hogy az elmúlt években lankadt az egymás iránti érdeklődésetek, ez alatt talán változtatok is mindketten), az új barátok bevonása a közös életetekbe... Ilyesmi.

2018. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Kapuzarasi panik-igen nöknel is van

Gondolom dolgozik,haztartas gyerek neveles

Mindent feladott h minden a csaladjanak legyen jo

Aztan kiegett.

Most izgalomra kalandra vagyik mert ugyerzi felaldozta az eletet

es sajat maga pedig nem boldog

En hagynam had menjen.

Felnött nö vegülis joga van hozza.

2018. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Na ez az a pont amit a helyedben nem hagynék szó nélkül, és zárnám soraimat. Sok sikert és boldogságot kívánva neki, akár nő, akár férfi az illető, természetesen úgy, hogy a gyerek nálad marad.:)
2018. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
* a gyerek nálad marad, ő meg mehet Isten hírével.
2018. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
És pasizik is? Mert akkor tuti a végszó ..válás.
2018. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Ilyet én is hallottam nagyon sokáig egy 41 éves nőtől, több mint 2 évig csalta velem a férjét. Hogy mennyi minden hiányzik a kapcsolatából házasságából és az életéből....


De ez nem jelenti azt, hogy a te feleséged is!

2018. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
A szerelem már megvan neki. Hamarosan fel leszel szarvazva, barátom.
2018. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Van, valakije, vagy lesz...

Sajnálom egyébként, ha lenne esze akkor inkább közös programot szervezne a családdal és nem külön a barátaival.

2018. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!