Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nök, akik benne maradtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök, akik benne maradtatok megcsalas utan a hazassagotokban, hogyan alakult a kapcsolatotok utana, helyrejött?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 13:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Mitől jönne helyre?
2019. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az erdekelne, hogy van e itt olyan nö, aki ezt fel meri vallani,hogy megbocsatott, es hogy milyen volt utana az elet együtt.De gyanakszok , hogy senki nem fogja felvallalni, mert felnek, hogy le lesznek nezve.
2019. jan. 16. 13:21
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Mert hülye, aki ugyanúgy csinál valamit többször és a végén más eredményt vár, mint korábban. Ha ez egy jó ötlet lenne, büszkén állnának ki. De ez csak gyávaság.
2019. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2019. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindig gyávaság. Van aki anyagilag teljesen függ a férfjétől.
2019. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt a kerdést, amit belinkeltél, nem én irtam ki.
2019. jan. 16. 13:38
 7/27 A kérdező kommentje:
Persze, aki anyagilag függ, az mas, ott maradni kell.
2019. jan. 16. 13:39
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Megbocsátottam, mivel fűt-fát ígért. Utána is kedveskedett, ölelgetett, bújt, szeretgetett. Aztán kb. fél év múlva ismét megtette egy másik nővel. Azzal, hogy először elnéztem neki, azt értem el, hogy látta, bármit megtehet következmények nélkül. Hát tévedett. Ha visszaforgathatnám az időt, az első ilyen után kivágnám. Neked is ezt tanácsolom, mert aki először megalázott, akit nem érdekelt a fájdalmad, az másodszorra vagy harmadszorra sem fog tisztelni. A tüske meg ígyis-úgyis benned marad.
2019. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Es utolso: Hogy tudtal vele a megcsalas utan lefeküdni?
2019. jan. 16. 14:15
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbáltam. Nem működött.

Teljesen feleslegesen öltek bele energiát.

Így jártam.

2019. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!