Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen változásokat hozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen változásokat hozott a házasságotokban egy költözés?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanokat kérdeznék, akik külföldre mentek ki. Olvastam egy hozzászólást, a nő azt írta, hogy jobban összekovácsolódtak a férjével, hiszen kiléptek a megszokott környezetből, új élmények stb... Tényleg jobban összehozza a párokat egy ilyen döntés?

Olyanok válaszát is várom, akik Mo-n belül költözködtek, legalább 2-300km-el odébb (vagy több) .


2017. máj. 27. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb 1 hónapja költöztünk ki londonba! Most meg romokban van...
2017. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi csak szülőktől jöttünk albérletbe. Felhivogatta a haverokat havernőket, volt, amig dolgoztam, hogy egy lánnyal voltak kettesben.

Olyan lett az egész mintha elmult volna részérol a szerelem.

Vége lett.megcsalt mással.

A mostanival meg a penze miatt van

2017. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kétélü a dolog. Van amikor anyós após rokonok baràtok a nyakatokra jàrnak mert közel vannak ràtok bízzàk a gyerekeket....ekkor jobb költözni. Ha viszont kint vagytok ismeretlen környéken csak a másikra szàmìthattok, senki nem hív meg vacsoràzni gyerekekre senki sem vigyàz
2017. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Budapestről költöztünk egy osztrák faluba. Az első 3 hónap nagyon gáz volt. A férjem egész nap dolgozott, hulla fáradt volt, nem is keresett jól. Én otthon voltam, nem beszéltem németül, jogsim nem volt, napi 5 busz ment a közeli városba. Ez alarr internetünk se volt. 3 hónap alatt összeszedtem annyi németet, hogy munkába tudjak állni. A házunk szomszèdságában van egy panzió. Szóltam, hogy itt vagyok, szívesen jövök akár takarítani, akár konyhára. 2 hét múlva kezdhettem. A férjemnek sikerült jobb pozíciót megkaparintani cégen belül, így a fizu is jobb lett. Később a jogsit is letettem, nekem is vettünk egy autót. Saját házat vettünk, szültem 2 gyereket, most velük vagyok itthon. Megtaláltuk a helyünket a világban. Otthon vagyunk.
2017. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!