Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lányok! Hozzàmennétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hozzàmennétek olyan sráchoz, aki köztudottan nem veti meg a piát?

Figyelt kérdés
Ha olyan srác lenne, akiről mindenki tudja, hogy sűrűn részeg, de egyébként jó fej. Ettől eltekintve hozzàmennétek?

2019. jan. 18. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Soha.
2019. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2019. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Haha...NEM

🤣

2019. jan. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2019. jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen formában, semmilyen időközökkel nem tűröm a részegséget. Egy felnőtt eöber tudjon viselkedni.
2019. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
*ember
2019. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Biztos,hogy nem.A barátnőm megtette,nemrég született meg a babájuk.Már terhesen is állandóan veszekedett vele,a sűrű eljárások,bulik meg piálások miatt,meg hogy majd erről álljon le ha gyerek megszületik.Most úgy néz ki,hogy a barátnőm otthon ül a gyerekkel,a férje meg heti két éjjel dolgozik,heti 4 esetén elmegy és piál,és jó esetben egy estét otthon tölt és "csak" sörözik.Tudod kinek kellene ez.Mondjuk én utálom a piásokat.
2019. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Én se vetem meg de nem kell atomrészegre inni magadat minden nap, igazából úgy elég unalmas is lenne egy idő után..
2019. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni sem tudok olyanokkal akik sűrűn részegek. A gyerekkorom miatt ez nekem hatalmas akadály (részeges szülők, verések, szétszakadt kapcsolatok). És nagyon sok időmbe telt normális kapcsolatot kialakítani az alkohollal. Értsd: nem megvetni ha valaki néha iszik, vagy van kedvenc itala, vagy tart otthon alkohokt különleges alkalmakra. Mert ezeket megvetni nem egészséges, viszont részegnek lenni duplán nem az.
2019. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Spha
2019. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!