Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Köteles vagyok eltartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köteles vagyok eltartani a feleségemet, aki egyáltalán nem hajlandó dolgozni?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok házas, és bár nem keresek olyan rosszul, sajnos feleségem még egy percet se dolgozott, így azért kissé szűkösen jövünk ki a pénzből. Igazából a házasságunkkal nincs más probléma, de ez mostmár kezd zavarni. És akárhányszor beszélünk róla nem jutunk dűlőre, mert azt mondja hogy neki ez így jó, szeret itthon lenni. Pedig van neki több szakmai végzettsége is.

Szerintetek mit tegyek/mi lenne a helyes?

30F/28N



2019. jan. 18. 09:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván nem vagy köteles eltartani, a helyes pedig az lenne, ha felemelné az elkényeztetett kis popóját és elhúzna dolgozni, mint mindenki más.
2019. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Wow

Es igy is elvetted?

Szerintem tul keso, mert ha 8 evig hagytad, hogy lusta tehen legyen, csak rad fog haragudni, ha dolgoznia Kell majd.

Es amugy se fog sokaig tartani egy munkahelyen se.

2019. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Ha cserébe akkor dughatod szét, amikor kedved tartja és minden házimunka el van végezve, akkor ne zavarjon.
2019. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Végülis elvetted... gondolom már az előtt is láttad,hogy nem egy munka hőse.Gyerek van?
2019. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Mond meg neki hogy neked is az lenne jó ha otthon ülnél így a következő 8 évben helyet cseréltek.
2019. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Nincs veszve minden.Én is 26 évesen kezdtem dolgozni. Viszonylag későn.Viszont nagyon féltem,szerintem nàla is ez a baj,nem az,hogy nem akar.Ismeretlen számára a terület,és valószínűleg fél a kudarctól.Bennem ezek az érzések voltak.Mindenhez hülyének éreztem magam.Később jobb állásom lett mint a páromnak. Az önbizalommal van baj.Mondogasd neki hogy bízzon magában és hogy csak próbàlja meg,nincs mit veszteni,de baj lesz ha nem lesz nyugdíj... és nincs kizárva hogy túlél,utánad meg nem fog elèg pénzt kapni a megélhetéshez,(ha előbb elpatkolsz mint ő)
2019. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

Nos, a te kereseted jogilag közös, és mivel nem válasz el tőle, ebből következik, hogy ez neked is megfelel igy.


Szóval vagy rábeszéled valahogy vagy elfogadod a helyzetet vagy elválsz. Más nincs.

2019. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a házimunkát is ha van kedve alapon csinálja, sokszor én mosogatok/takarítok munka után...

Nincs gyerek még.

2019. jan. 18. 09:36
 9/29 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ne is legyen. Az asszonyt meg feminizmus cím szó alatt dobd ki a faszba :D
2019. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
hmm, engem nem tartanál el esetleg :'D? vagy ez nem opció :o?
2019. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!