Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek, hogy viselkedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, hogy viselkedik a férje, ha különprogramra mentek el?

Figyelt kérdés

Nem discora gondolok, hanem pl.találkozás barátnőkkel, vagy szülők látogatása.


Minden veszekedésnél felhozza,hogyha elmentem vhova(durván 3xor 4 xer egy évbe,és egymáshoz járunk, kvzni vagy vmi) akkor,hogy mi már el fogunk így távolodni, mert én mindig külön utakon járok,

de amikor ő megy a haverjához az nem probléma. És az nem külön program.


Nem értem, hogy ezen miért kell így kiakadni.



2019. febr. 4. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Miért?

Mert mondjuk durván idióta a párod?!


F36

2019. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ha valaki nem akar összenőni 0-24-ben. Mindenkinek szüksege van csajos, haveros estékre. A barátom mindig csak annyit mond, hogy érezzem jól magam, ha találkozom a barátnőimmel. A párod elég kisajátítóan viselkedik.
2019. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Mi egymást szoktuk elrugdalni programokra, magunktól kevésbé mennénk. Pár hónapja, mikor abbahagytam a szoptatást, összebeszélt a barátnőimmel és kb elraboltatott színházba, én meg szinte minden ünnepre valami koncertjeggyel lepem meg őt.
2019. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nálunk az ilyesmi tényleg nem okoz gondot - tehát nincs elfojtott frusztráció, félténység vagy hasonló ami előfordul másoknál, nem az a helyzet hogy jó képet próbálunk vágni a dologhoz, hanem ténylegesen alapnak tartjuk - így semmi. Jó szórakozást kívánunk egymásnak és utána megkérdezzük, milyen volt. Nem jön fel se veszekedéskor, se külön témaként. Egy percet se pazarolnék az életemből olyan kapcsolatra, ahol a másikat zavarja, hogy van nélküle is életem, barátaim, programjaim, a sok közös mellett, annál többre becsülöm magam, de persze kinek mi.
2019. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Első, nem veszekszünk.

Második, nem szokásunk a másik fejéhez vágni dolgokat.

Három, természetes, hogy mindketten elmegyünk külön programokra. Ebbe bele tartozik a szórakozás is. Amit ő nem szeret, vagy én, oda minek kéne elcipelni a másikat.

2019. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy faxit akinek lehet bármit neked meg semmit,menekülj.. Velem is igy kezdte,leépítette a baráti köröm,rokonaim.. Ő prostizhatott mert férfi,mikor szová tettem már h én meg semmit meg vert.. Ébresztő..

40N

2019. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Mert a pasik még mindig úgy gondolkodnak hogy amit szabad nekik, azt a nőnek nem szabad.(sajnos)
2019. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk meg inkább az van, hogy párom nem akar külön programra menni, barátnői se nagyon vannak. Engem elenged, de meg szokott sértődni, ha nem érek haza időben.

Viszont én meg szeretném bevonni abba, amit én szeretek, mert unalmas tud lenni egyedül...

2019. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezi, mikor akarok indulni, hogy addigra mindenképp hazaérjen, mert ő van ilyenkor a gyerekekkel. Amúgy az égvilágon semmi gondja nincs azzal, ha elmegyek valahová, nekem se azzal, ha ő megy.

A te férjednek az lenne a megfelelő, ha ő mehetne, te meg otthon ülnél.

2019. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, szólok, hogy elmegyek, kb mikor jövök és ha van valami, hívom. Ő is így csinálja.
2019. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!