Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a férjem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 1,5 éve vagyunk házasok. Kb úgy foglalkozik velem,mintha csak haverok lennénk. Kb havonta egyszer van köztünk valami, de az is kb 2-3 perc és vége. A kommunikáció is kezd megszűnni köztünk, eddig sem volt egy bőbeszédű, de most még jobban. Csókolózni egyáltalán nem hajlandó a lakodalom óta, tudom,hogy furán hangzik, de tényleg így van. Nem hajlandó semmi romantikára, se összebújni, se semmire. Esténként találkozunk csak vele a munka miatt. Próbáltam már vele ezekről a problémákról beszélni, de támadásnak vesz mindent, sőt azzal jön, hogy hogy merészelem neki azt mondani, hogy vele nem jó a szex. Mindent támadásnak vesz.Egyáltalán nem néz rám úgy,mint egy nőre. Túlságosnak is fiatalnak tartom magam az e-fajta életmódhoz. Adni is adok magamra, nem értem mi lehet a gond. 24/L

2015. okt. 20. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
szerintem meleg lett a férjed.. 20-onévesen már ilyen gondok vannak akk mást nem tudok mondani.
2015. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a férjem 35 éves
2015. okt. 20. 19:43
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

megunt, vagy van valaki más rajtad kívül.. azt mondtad, hogy csak este látod csak munka miatt..

megbeszélni se tudod vele mert mindent támadásnak vesz, hmm itt valami titkolnivalót érzek a részéről

2015. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de azt meg annyira nem tudnám elképzelni róla, h megcsal...
2015. okt. 20. 19:47
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

az a sok munka, biztos hogy munka?

esetleg próbáld meg kicsit féltékennyé tenni, az nem bűn, és legalább látod hogy zavarja-e őt

2015. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Vagy csak egy h.lye munkamániás a férjed.
2015. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
7%
már azt nem értem amúgy, hogy ő 35, te 24...
2015. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Jól kiismerted,mielőtt hozzámentél.Szerintem ezen már csak a válás segít.
2015. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mi lenne fura azon, h ő 35 én meg 24?
2015. okt. 20. 20:24
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
szánalmas a férjed. válj el vagy keress szeretőt.
2015. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!