Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért viselkedik így a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a férjem?

Figyelt kérdés
Állandóan az fújta, kövér vagyok, dagadt, bálna. Most elkezdtem diétázni, tornázni. Megkértem, hogy légen mér át a szemben lévő boltba, mert ott lehet egy alapanyagot venni. Erre kiröhögött, meg gúnyosan közölte, hogy mit gondolok, meg minek ez a hülyeség. Nem áll mellém semmiben.
2017. okt. 3. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg kibassztam volna, lol.
2017. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem áll melletted, sőt, rendszeresen megbánt, akkor ez egy nagyon rossz házasság. Beszélj vele erről!
2017. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 kén_ ***** válasza:
100%

Mert egy tapló. Játszunk oda-vissza kérdezz-feleleket, jó? Jó.


Miért mentél hozzá?

2017. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit közölnék vele, hogy nem muszáj velem élnie.Ha nem tetszik, nyitva az ajtó.
2017. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ezt már mondtam neki, hogy ha nem tetszik, neum néz rám.

Amikor összeházasodtunk, szerintem nem vettem tudomásul a jeleket. Rózsaszín köd és egyebek. Aztán megszületett a fiunk,ő kissé háttérbe szorult és ezt nem viseli jól. Majd közölte-lehet csak bántásból- hogy nem szeret és számára nem vagyok mér nő. Mert meghíztam. És ezt nem értem, miért nem segít most az elhatározásban.

Rengeteget bántott szóban, szerinte semmire nem vagyok képes egyedül, úgysem tudok egyedül megélni.

2017. okt. 3. 15:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem szeret, nem tisztel, arra vagy jó, hogy levezesse rajtad a feszkót. Addig így is lesz, amíg eltűröd és nem vágod ki, mint azt a bizonyos macskát.
2017. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A fszért vagy együtt egy ekkora büdös suttyó paraszttal. Úgy kib..sztam volna már, mint macskát...
2017. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt merszem lépni. Meg azt hallgattam anyutól is, hogy tűrjek.
2017. okt. 3. 16:04
 9/18 kén_ ***** válasza:
100%

Először is ne vedd magadra, amiket majd most írok. Néha kissé nyersen fogalmazok, de szerintem jelenesetben nem a körítés, hanem a tartalom számít.

Mi az, hogy mondtad neki, hogy "ha nem tetszik, nem nézz rám?" Ennyi? Megaláz, kigúnyol, és ennyi a reakciód? Egy jöttmentnek nem hagynám, hogy ilyen hangnemben beszéljen velem, nemhogy annak az embernek, akivel elvileg elköteleződtünk egymás iránt. Meddig tartott az a rózsaszínköd és "egyebek"? Nem lehet, hogy túl korán mentél hozzá? Illetve most őszintén...ha megvoltak a jelek, csak nem vetted őket tudomásul, akkor az nem köd volt, hanem szürke hályog, minimum. A "kedvesed" tudja, hogy hibáztál, mégpedig ott, hogy vele jöttél össze. Ennél többet érdemelsz te is, meg bárki más is. Olyat, aki megbecsül, és támogat, nem pedig elnyom, és bánt. - akár "csak" verbálisan is. Pontosan tudja, hogy így van, ezért erősíti benned azt, hogy nélküle senki vagy. Ha elégszer hangoztatja, akkor elhiszed, és magához láncol.

Mikor úgy döntöttél, hogy változtatsz - sajnos a leírásodból úgy jön le, hogy nem magad miatt, hanem elsősorban az ő kedvéért -, még akkor is elnyom, és támogatás helyett lehord. A csávó egy energiavámpír, szépen kiszipolyoz, és benne fogsz ragadni egy velejéig romlott házasságban, ami hosszútávon a gyereknek se fog jót tenni. Tudom, mert én is egy ilyen házasságba születtem. Szerintem itt az ideje, hogy a sarkadra állj, és ne tűrd el ezt a bánásmódot. Nem egy rongy vagy, hanem érző emberi lény. Ez a "férfi" meg összetehetné a két kezét azért, hogy valaki emberszámba vegye, mert gusztustalan a viselkedése.


Kívánom, hogy megoldd a helyzeted. Ő nem fogja, ezt most megmondom neked.


21/F

2017. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező tűrni??A bunkóságot?

Anyám 33 évig tűrte az apám hülyeségeit, "mer' tűrni kell".Következmény:55 évesen meghalt, a sok ideg tönkrevágta az egészségét.Ennyit a tűrésről.

2017. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!