Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ha egy apa közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy apa közösségi oldalakon nem akarja megosztani a családi életét?

Figyelt kérdés

Nem kicsit nem hanem 100%-ban nem. Tehát saját facebook vagy egyéb fiókja sincs de azon is morog ha közös fotót felrak a felesége a családról. Azt mondja ez a magánéletük és senkinek semmi köze hozzá és hogy a gyerekei és a felesége nem állatkerti állatok hogy bámulják őket.


A pasi 38 éves.



2019. febr. 8. 19:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Ő ilyen tipus. Szerintem nincs benne semmi.
2019. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Én se tennem fel. No vagyok pedig. Nem azert, hogy ne lássák a potenciális szeretőim, a rosszakaróknak nem kell mindent tudni.
2019. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Iagaza is van. Ő egyszerűen csak ilyen és nem a mai hülye modernkorban születet, ahol ez már gyakorlatilag egy elb.szott sportág lett. Jó nem azt mondom... 1-2 normális kép beleférne, de nem kell mindenféle helyzetben mindenhonnan. De fogadd el, hogy ő ilyen.
2019. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

A "közösségi oldalak" felhasználóinak magamutagató bohócparádéját elnézve, csak támogatni tudom ebben. Én se tenném. Aki közeli ismerős az úgyis láthat mindent, ha átjön, az ilyen "nyolcadikban láttam utoljára" fb ismerősöknek meg semmi köze az életemhez.


(Azon felül én is nézhetném a baromságaikat, tibiatya, trollfoci, 25 éves poénok, nemkutya, fux-kocsi képek... Ezek miatt nem kérek a "fészbúk"-ból)

2019. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Igen, sőt, számomra ez lenne A normális.

Egyébként, kérdező, mi a helyzet a gyerekek személyiségi jogaival?

2019. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sincs semmi közösségi oldal. Semmi szükségem magamutogatásra. Szerencsére, a párom is ilyen. Neki van, de havi egyszer felnéz és kész. Van saját, valós életünk.
2019. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%

Már bocsánat. De ha a te fotodat úton útfélen mutogatna valaki másoknak az normális ?


Ha a gyereket mutogatja akitől nem kérte ki a véleményét az normális ?


Úgy érzem hogy itt csak az apa van rendben agyilag

2019. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az a fura a kérdésben, hogy már szinte nem számít "normálisnak", ha valaki nem használ közösségi médiát.


Kérdésedre válaszolva:


Igen.Tehát ez nem valamilyen mentális betegség, csak magánszféra, ami nagyon jól működött a közösségi médiák kitalálásai és kitálalásai előtti sok ezer éven keresztül.

2019. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
Normális ember.
2019. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van.
2019. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!