Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális ha egy apa közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy apa közösségi oldalakon nem akarja megosztani a családi életét?

Figyelt kérdés

Nem kicsit nem hanem 100%-ban nem. Tehát saját facebook vagy egyéb fiókja sincs de azon is morog ha közös fotót felrak a felesége a családról. Azt mondja ez a magánéletük és senkinek semmi köze hozzá és hogy a gyerekei és a felesége nem állatkerti állatok hogy bámulják őket.


A pasi 38 éves.



2019. febr. 8. 19:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyetértek vele, én is lelkére beszéltem a feleségemnek, hogy tartózkodjon a posztolgatástól (amúgy se nagyon akart, de megerősítettem ebben). Nem szeretném, ha a gyerekeim képeit vadidegenek nézegetnék még évtizedek múlva is.
2019. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen igaza van.
2019. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
A pasinak igaza van. Szerintem az a nem normális, ha valaki minden nap megosztja azt is, hogy milyet fosott a gyerek.
2019. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%

Igaza van tartalmilag, bár azt is meg kell jegyezni, ha kimennek az utcára, akkor ott is látják őket.

32/f

2019. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

"ha kimennek az utcára, akkor ott is látják őket"


És az, hogy akkor éppen hogyan jár-kel az utcán, évek múlva is visszakereshető?

2019. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem és a férjemnek sincs közösségi oldala! Sok ismerősnek van aki ott éli ki magát, mutatja hogy mennyire hiper szuper házassága van stb... Mi egymásközt tudjuk hogy boldogok vagyunk nem akarjuk bizonygatni mások felé.. A gyerekeimről sem tennék ki képet.
2019. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Igen, normális. Agyf@ct kapok attól, hogy a kis Petike vagy Sárika most épp maszatos, épp meztelenül fürdik, épp elpukizta magát, Józsi megkérte Marcsi kezét Valentin napon, 600 esküvői fotó van Vilmáról és Berciről, "Panna vvagyok, 3623 gramm, 51 centi, anyu, apu és én is jól vagyunk fotóktól...

Magamról is csak ritkán van fent kép. Magánszféra, a barátaim tudják, hogy mi történik, a többieket pedig letojom. Nem akarok senkinek sem megfelelni. :)

2019. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az a kedvencem mikor "anyuka" kiteszi a kirakatba, hogy ők bizony milyen boldog, szerelmes, kiegyensulyozott pár, kozben meg a hatterben "apuka" le se szarja anyukat, csak a kozossegi francokon muszaj kifelé azt mutatni, hogy ők aztan milyen szép pár😓
2019. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%

Normális,viszont én ismerek olyan férjet,aki megtiltotta a feleségének azt,hogy bármit feltegyen magukról,tehát egy üres oldaluk van,de persze másokról mindent megskubiznak!

Ezt tartom a legnagyobb álszentségnek!

2019. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%

Ez inkább egészséges, párom konkrétan törölte magát a facebook-ról és azóta is örül neki, hogy megtette, én meg nem engedem 125 fölé emelkedni az ismerőseim számát. Látva azt, hogy mi megy ezeken az oldalakon és milyen hatással van az emberekre, én már régen meghoztam azt a döntést, hogy se párkapcsolatról, se gyerekről semmi nem megy fel. Magamról sem posztolok képeket, a kizárólag a fejemet mutató profilképet leszámítva, illetve nem vagyok megjelölhető képeken. Az iwiwen még egyszer bejelöltem azt a státuszt, hogy 'kapcsolatban', aztán amikor 4 év után szakítottunk, megfogadtam, hogy többé nem kürtölöm világgá az ilyeneket, nem kell, hogy a közösségi háló örvendezzen meg sajnálkozzon a magánéletem felett. A limitált ismerősszám miatt betettem magam követhetőnek, úgyhogy akit érdekelnek a blogjellegű posztjaim, az így is láthatja őket.

Amúgy meg már konkrétan kimutatták, hogy a facebook-on mások profiljának a nézegetése csökkenti az arra hajlamosak önbizalmát, önértékelését azzal, hogy összehasonlítják a másik látszólagos jólétét, boldogságát a sajátjukkal. Ez különösen akkor ciki, ha ezek a boldogságot sugalló képek tényleg hamisak, és a posztolójuk is csak azért posztolja őket, mert erőt akar meríteni az egyébként nehéz életéhez a környezet elismeréséből. Szóval tulajdonképp ez egy negatív spirál: az egyik posztolja a "szép" fotókat a nem olyan szép életéről, mire a másik meg, aki nem akar ekkorát hazudni a környezetének, rosszul érzi magát, hogy az ő valósága nem ilyen "szép".

Egyébként a gyerekről való nemposztolás szerintem is fontos a személyiségi jogainak védelmében. Gondold el, hogy pl. munkatársaid nézegetnék a csecsemőkori képeidet, vagy röhögnének azon, ahogy pucéran hisztizel a homokozóban. Ami egyszer felkerül a netre, az onnantól megkezdi kontrollálhatatlan pályafutását. Abszolút etikátlan szerintem valakit így kiszolgáltatni, akinek még tizenpár évig nincs ebbe semmi beleszólása.

2019. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!