Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, szerintetek mi az...

Kismamák, szerintetek mi az amit nem "illik" megosztani a terhességgel kapcsolatban és nem közösségi oldalakra való?

Figyelt kérdés
Szerintem senkire sem tartozik egy uh kép a piciről vagy hogy valaki kiposztolja a pucér pocakját. Ami nálam még kiverte a biztosítékot, hogy valaki az 1 éves fiáról egy teljesen meztelen képet töltött fel. Szerintem ahogy az ember magáról se tölt fel ilyeneket, úgy gyerekéről se tegyen fel ilyen képeket.
2017. jan. 26. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Normális ember nem oszt meg ilyeneket.
2017. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nektek mi fér bele? Ti miket osztottatok meg?

Meg azt is észrevettem, hogy sajnos sokan feltűnősködnek azzal, hogy babát várnak és folyton posztolgatják a fotókat. :/ Persze tisztelet a kivételnek, mert sokan szolídan csinálják. :)

2017. jan. 26. 08:53
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Van az a funkció, hogy nem követem. Használd egészséggel.
2017. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az még belefér hogy ruhában a hasáról képet tesz fel valaki. Én nem raktam fel, de azért nem, mert amúgy is csak ritkán teszek fel képeket magamról, és terhesen pont nem készült rólam vállalható kép. Az is oké, ha időnként tesz föl a babáról képet, de sokszor látom, hogy nagyon előnytelen képeket tesznek fel. Mi tettünk fel amikor megszületett és néhány havonta 4-5 képet.
2017. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
De van egy olyan ismerősöm, aki végigkommentálta az egész terhességet, hetente kiírt hogy nem kell hívogatni, még egyben van, Milesz a gyerek neve, uh képek stb. Meg hogy nem Facebookon kell élni. Ez már sok volt. Többi terhes, kisbabás ismerősöm is nagyon kevés képet, információt osztott meg.
2017. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
amire szerintem mások nem kíváncsiak: pisis teszt (láttam ilyet is), Uh kép, pucér kép, gyerekről csuatkos kép, mikor épp kibújt, napi 1000 kismama,baba poszt.
2017. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Ami nálam nem fér bele, az a szülés közben vagy közvetlenül utána készült kép. Illetve amikor valaki fehérneműs kismama fotót tesz ki.
2017. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem zavar, hogy ki milyen képet tesz fel magáról, sem az, ha uh képeket tesz ki, vagy rögtön a pisis teszttel bejelenti a terhességét.

Akkor sem tudok ezen háborogni, ha egyébként nem értek vele egyet. Lehet, hogy azért, mert ez egy valóban örömteli esemény, és megértem, ha legszívesebben az egész világnak szétkürtöli. Persze, lehet ezt is túlzásba vinni, akkor nem követem, aztán ha eszembe jut, hogy lehet vele, majd rákeresek.

De mindenkinek magánügye, hogy mit posztol ki a saját oldalán, és mit nem.


Megint más, hogy én hogy állok a saját magánéletem posztolásával. Eddig két kép van rólam pocakosan, mindkettő családi eseményen készült, egyiknek sem az a témája, hogy direktbe az én terhességem reklámozzuk. De elég sokan gratuláltak a kép alatt, akinek újdonság volt.

Sokaknak már ez is sok, mert senkire se tartozik, hogy szülinapot ünneplünk, mekkora a karácsonyfa, első lett a gyerekem egy versenyen, meg hasonlók. Az ilyen embereknek meg azt tudom javasolni, ha tényleg ennyire nem érdekli, hogy mi történik az ismerőseivel, az nyugodtan törölje magát az összes közösségi oldalról, ugyanis ezért vannak.

37 hkm

2017. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

amit én feltettem, de csak a közeli rokonság láthatja, az a szülés utáni már PÓLYÁS kép apuka+baba. Rólam van fenn kórházi fotó a kicsivel, de nem szétcsúszott-tejfoltos-véres hálóingben (ilyet is láttam sajnos...).


Magamról pocakos fotó 3-4 van, ahol kifejezetten a pocak a lényeg, olyan 2. Az UHkép, szülés utáni 'egybőlfénykép',pucér kép a babáról semmi esetre sem.

2017. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit. Csak a család és a barátnőm tudja, na meg a kollégák látják.
2017. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!