Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti küldenétek esküvői értesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti küldenétek esküvői értesítőt az exetek szüleinek?

Figyelt kérdés

Különösen az anyukájával maradtam jóban. Bár nem sűrűn beszélünk, évi 1x, de minden évben ír születésnapomkor, az államvizsgámhoz is gratulált, valamint a promóciómkor is írt külön. Szeptemberben lesz az esküvőnk a párommal és elgondolkodtam, hogy nekik küldjek-e. Semmi hátsó szándékom nincs ezzel kapcsolatban. Nagyon sokat segítettek abban az időszakban amikor a fiával megromlott a kapcsolatunk.

Ti mit tennétek?

Köszönöm a válaszokat :)


2019. febr. 11. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem küldenék. Rengeteg ember van, akivel jóban vagyok, de az esküvő nem szeretetszolgálat, hogy minden barátot, hogy viszonyban lévőt meghívjunk. Természetesen te tudod, hogy nektek ez belefér e. Vőlegényed mit szól ehhez?
2019. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem érdemes lehet, ha egyébként jóban vagx vele, de ez mindig nehéz.
2019. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1. Értesítésítőről beszélek, nem meghívóról :) Ez 2 különböző.
2019. febr. 11. 13:05
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Én az esküvőre mindenképpen küldenék. A lagzira már nem. Annyira nem közeli hozzátartozó és a kontakt sem szoros jelenleg.
2019. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm :) Igen, nagyon nehéz döntés. Nem mintha nem lenne időm gondolkodni, de gondoltam megkérdezem ki mit tanácsol :)
2019. febr. 11. 13:06
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen, értesítőt gondoltam. Nem tennék melle meghívó kártyát a lakodalomra. Csak értesítőt. Azt azért én sem gondoltam, hogy lakodalomra 😅😊
2019. febr. 11. 13:08
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Màr alapból az értesítő létezése előtt tanácstalanul állok, hogy mi a bánatért is létezik ilyen, nemhogy bárkinek küldözgessek
2019. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Hát én ilyet most hallok először, hogy esküvői értesitő :o

Egyébként semmi értelme. Most miért jó az, hogy valakinek az arcába tolod, hogy márpedig neked x alkalomkor esküvőd lesz, pláne úgy, hogy meg sem hivod? "Hé figyu, férjhez megyek és nagy lagzim lesz, csak szóltam, hogy gratulálj meg örülj nekem, de amúgy nem látlak szivesen." ?

Szerintem ultra gáz.

Az az évi egy felköszöntés még korántsem jelenti azt, hogy húde jóba vagytok.

Majd valószinüleg meglátja a képeket és gratulálni fog, mint eddig. Ez az 'értesitő' szerintem csak egy provokálás, a gratulációnak kikérése, ami nekem nagyon ellenszenvesnek tünne.

2019. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldj semmit.Maradjatok meg ebben a viszonyban.Majd biztos lesz 1 két fotó amit felraksz,majd ahhoz gratulál,és pont.Ez nem az a viszony,ami miatt értesítőt kellene küldened,meg szerintem annyira nem érdekli,hogy még el is menjen.
2019. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nálunk így szokás küldeni MINDENKINEK. Értesítő + aki kap mellé meghívó kártyát, amin az áll "Szeretettel várunk az esküvőt követő lakodalomra", vagy hasonló szöveg, az onnan tudja, hogy meg van hívva a lakodalomra. A környékünkön mindig is ez volt a szokás :) Az értesítőt meg bárkinek lehet küldeni, olyannak is akivel olyan kapcsolatod van/volt, hogy megtiszteled azzal, hogy "személyesebben" adod tudtára, hogy közeleg a nagy napod és nem az internetről kell tudomást szerezni róla. Ez nem kötelezi őt semmire sem. Arra sem, hogy részt vegyen a szertartáson.
2019. febr. 11. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!