Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti küldenétek esküvői értesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti küldenétek esküvői értesítőt az exetek szüleinek?

Figyelt kérdés

Különösen az anyukájával maradtam jóban. Bár nem sűrűn beszélünk, évi 1x, de minden évben ír születésnapomkor, az államvizsgámhoz is gratulált, valamint a promóciómkor is írt külön. Szeptemberben lesz az esküvőnk a párommal és elgondolkodtam, hogy nekik küldjek-e. Semmi hátsó szándékom nincs ezzel kapcsolatban. Nagyon sokat segítettek abban az időszakban amikor a fiával megromlott a kapcsolatunk.

Ti mit tennétek?

Köszönöm a válaszokat :)


2019. febr. 11. 12:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
De ha azt mondjátok, hogy szerintetek nem jó ötlet, akkor megfogadom a tanácsot :)
2019. febr. 11. 13:36
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ...de eleve kapcsolatot sem tartanék se exszel,sem az anyjával...persze,hogy most adott egy ilyen helyzet...többek között ezért sem kellett volna túlságosan jóban maradni
2019. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ne haragudj, nem tudtam, hogy létezik külön értesítő. Nálunk nem volt külön, hanem maga a meghívó már tartalmazta a tényt, hogy úgy döntöttünk egybe kelünk stb.

Attól függetlenül, hogy nem tudtam róla, nem küldenék külön értesítőt, számomra ez furcsa, hogy közlöd vele, hogy férjhez mész (nem a fiához) , de nem lesz meghívva. Szerintem ez még régen volt divat, amikor nem volt internet meg más hasonló "modern" dolgok, így a távoli rokonság, meg a "nép" az értesítőből tudta meg a jóhírt.


Most utána is nézek, honnan ered ez a szokás.

2019. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
12. Kérlek, ne keverd itt a szezont a fazonnal, mert az exel nem tartom a kapcsolatot és erről szó sem volt 😊 Köszönöm a válaszodat!
2019. febr. 11. 13:44
 15/22 A kérdező kommentje:
13. Ahány ház, annyi szokás persze 😃 :) A környékünkön megmaradt ez a szokás, mármint hogy ez senkinek sem fura 😅 Valahogy abban voltam, hogy ez talán még máshol is így működik, de persze tudom, hogy már modern világ stb. Mi pont ezért akarjuk még ezt a hagyományt tartani :))
2019. febr. 11. 13:47
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Értem én persze :)

Ha nálatok ez szokás, akkor más dolog, így érti félre senki. Én konkrétan meglepődnék, ha kapnék egy esküvői értesítőt, nem tudnám mit kezdjek vele :) ahogy írtad, annyi ház...

2019. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp küldj nehogy leforduljon a székről ,amikor meglátja a facen ,hogy megváltozott a kapcsolati státusz, a neved, meg jönnek az esküvői képek.
2019. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
82%

Értesítő??? A naivitás vagy az önzőség hozza ki az emberből azt a gondolatot, hogy ez bárkit is érdekelhet a meghívottakon kívül??? Majd pont a régi kapcsolatod szüleit fogja ez érdekelni :D

Nekem erről a falusi lakodalom jut eszembe, mikor kiáll az utca népe lakodalomkor menyasszonyt nézni, meg kalácsot, bort koldulni :D Legalja :D

2019. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem küldenék :)
2019. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy hallgass a szívedre
2019. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!