Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik olyan házasság, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan házasság, ahol a felek inkább csak barátként tekintenek egymásra?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos létezik
2019. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne létezne.
2019. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
létezik olyan, ahol nem?
2019. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Pár év házasság, és már csak ez van. Na jó, kb. 90%-ban, hogy azért ne lépjek a 30 éve folyamatosan őrült szerelemben és vad szexualitásban élő házas emberek tyúkszemére.
2019. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Több olyant tudok, ahol inkább ellenségként tekintenek egymásra...
2019. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést ugye egy nő írta ki?

Mert sorra azt tapasztalom személyesen is, hogy a nők egy olyan kapcsolatról agyalnak mint ami a romantikus filmek happy endes végén vázolódik fel a nézőkben. Kézenfogva ölelkezés és életen át tartó rajongás egymásért a naplemente előtt...

Képesek eldobni egy szinte konfliktus mentes, nyugodt, megbízható kapcsolatot azért, mert nem érzik a rajongó szerelmi mámort. És lutriban keresgélnek tovább, hogy hátha összejön valami mesebeli.

Persze ha nem, akkor nyargalnak vissza 40 felé a biztos ponthoz gyereket csináltatni.


Szerintem minden házasság ami nem kudarcba fullad az valamilyen szintű, mélységű baráti viszonnyal jellemezhető.

2019. márc. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, nőként írtam ki a kérdést, mert konfliktusmentes, nyugodt, megbízható baráti kapcsolatban élek házasság címszó alatt. Nincs köztünk szerelem és nem is volt soha. Mondhatnám a nőgyógyászati vizsgálóasztalon több romantika van. (És akkor minek mentél hozzá? - Mert mással se volt semmi "szikra", nem éreztem, hogy én vagyok a nő, ő pedig a férfi, és hogy bármi kapcsolatba kerülnénk, mindenki csak gyorsan csinálni akart volna valamit, amit mobillencsevégre kaphat és mutogathat a barátoknak. Tehát nem azt éreztem velük, hogy mi egymásnak "Te" vagyunk, hanem, hogy ők a haverok a "Mi", én pedig az "Ő", vagy rosszabb esetben: "Ez". Vele pedig legalább konfliktusmentes, nyugodt megbízható baráti kapcsolatra volt kilátás.) De mikor bárkit megkérdezek az ismerőseim közül, hogy ki, hogy van ezzel, természetesen mindenki égető szerelemi tűzben él a párjával már a kezdetek óta és örökkön örökké. De az én ezt inkább úgy látom, hogy a párok közül a nő erőlteti, a férfi pedig belemegy a színjátékba.
2019. márc. 11. 09:13
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy te aszexuális véletlenül? Bár szerelmesek azért ők is lehetnek.

Továbbá: attól, hogy neked nem jött össze, még nem minden ember él színjáték-kapcsolatban, ne nyugtasd magas ezzel.

2019. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ezt most nem tudom, melyik mondatomból szűrted így le, de nem, nem vagyok az.
2019. márc. 11. 16:22
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Aki már hosszú ideje kapcsolatban él, és azt állítja, hogy köztük folyamatosan dúl a love... Hát az vagy hazudik, vagy hitegeti magát!
2019. márc. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!