Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 39 évesen még nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen még nem vagyok házas gáz?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne másoknak akarj megfelelni. Ha te nem érzed annak, akkor mit, számít, hogy ki mit gondol?! Éld úgy az életed, ahogy neked jó, és ne foglalkozz azzal, aki emiatt esetleg gúnyos megjegyzést tesz.

Szerintem egyáltalán nem szégyellni való a helyzeted.

2019. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, a mai világban? Ne viccelj..
2019. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2019. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem az.
2019. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsére én se.Nagyobb gáz elváltnak lenni gyerekekkel.
2019. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49 vagyok és nem házas. És nem érzek kényszert. Jó lenne már egy jó pár, de tudomásul kell venni. ma a házasság elsősorban anyagi kérdés és csak másodsorban szerelmi. ( volt már élet-társam évekig). Mi a haverokkal úgy oldjuk meg a köztes időszakot, hogy ha feltűnik egy új nő, a társaságban, megbeszéljük ki fog udvarolni neki.
2019. febr. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Èn hàzas vagyok 25 éves korom óta, nagyon szeretem is. De ez nem egy kötelező dolog. Nem mindenki akar hàzassàgban élni, nem mindenkinek van rà igènye. Èvek óta divat hogy összecuccolnak, aztàn ha bejön maradnak, és leélik az életüket együtt èldegélve, ha nem akkor mennek a következő partnerhez. Akkor se néznek ki sehonnan ( vagy max az idősek- de kit érdekel?), ha hàzassàgon kívül születik gyereke valakinek.

Sokkal gàzabb szarul pàrt vàlasztani, összehàzasodni egy eleve rosszul működő kapcsolatban, aztàn 3-5-x év utàn elvàltnak lenni.

2019. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 M.Patye válasza:
100%
Nekem van egy kollégám, 46 éves. Ő elmondása szerint még nővel sem volt! (magyarán még szüz) De nem piszkáljuk vele, meg nem is szoktuk hallani hogy piszkálják. Mindenki maga irja a sorsát. Sosem késő.
2019. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Manapság már egyre kevesebben házasodnak. Szerintem ez már csak megszokás. A másik ok hogy minden nő egy kicsit akarja ha nem is mondja, így a férfi megkéri, holott mindegy lenne, nem ezen múlik. Ismerek több olyan párt aki 10-20 éve együtt vannak 2-3 gyerek, semmi gond nem volt és csak 15 év után kérte meg a csaj kezét mikor 40 évesek voltak. Mert mégis csak minden nő szeretné egy kicsit és ezzel is kedveskedni akart, pedig neki mindegy lett volna.
2019. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Akkor magaddal jól el vagy...!
2019. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!