Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasodnátok így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodnátok így?

Figyelt kérdés
Egyetemi évek alatt, úgy, hogy te félidőben vagy, párod viszont dolgozik. A másik opció, hogy vártok. De várnátok még 3 évet a párotokra, hogy hozzátok menjen? Nem lenne időhúzás, ha minden más adott és boldogok vagytok együtt?

2019. márc. 18. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nehéz megmondani.


Én és a párom is nagyon sokáig voltunk jegyesek. Közben gyűjtöttünk házra, lagzira, autóra, stb...

Az élet olyan kihívások elé állított, amikor komolyan megingott a kapcsolatunk. Szerencsére ezeket helyre tudtuk hozni.


Én azt mondom, hogy ha vártok, azzal nincs baj. Sok minden történik addig, de a legnagyobb viharokat is ki kell hogy bírja az a szerelem, ha az igazi nagybetűs szerelem. Veszteni nem veszítetek vele semmit.


Viszont egy jó tanács, hogy ne járjatok úgy, mint mi: tűzzétek ki az utolsó időpontot, amikor megházasodtok, így biztos hogy nem fogtok vele csúszni, vagy ha mégis, akkor sincs baj, hsizen nem 2felejtődött el" és lett minden más fontosabb... :)

2019. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én várnék. Semmiképp nem házasodtam volna egyetem alatt.
2019. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Együtt éltek már jó pár éve? Mert a házasságnak csak így van értelme, hogy előtte azért együtt is laktok, megismeritek egymást.

Ha már együtt éltek, akkor nem értem, hogy mi akadálya lenne egy nyári esküvőnek, amikor suli sincs.

2019. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha együtt éltek, akkor mindegy, mikor lesz ez hivatalos.

Attól függ, hogy milyen esküvőt akartok. Két tanús, szűk családi körben, egy vacsorával. Vagy minden rokonnal, hatalmas lagzival. Utóbbi esetben várnék, árra azért sok pénzt kell félretenni.

Egy biztos: A gyerekkel még várnék, csak akkor, ha már dolgoztam 2-3 évet. Esküvö meg valamikor előtte, mert konzervatív vagyok (ebben a témában).

2019. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én igen, ha minden megvan
2019. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha megvan az alap a közös életre lelki és anyagi érelemben, akkor igen.
2019. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Karena26 ***** válasza:
60%

A válaszom igen, hátasodnék ilyen körülmények között.

De nektek nem ajánlom. Mindenre, de főleg a házasságra a bölcs válasz "nem", ha kérdés még, és nem egyértelmű "igen" mindkét fél részéről.

2019. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha együtt is éltek, akkor szerintem nincs azzal semmi gond, hogy vártok. Így is, úgy is ugyanazt az életstílust folytatjátok, lehet, hogy jobb lenne a diploma utáni nyáron az esküvő.
2019. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyerekkel még várnék, amíg legalább egy-két évet dolgoztam, hogy ne csak apa lábán álljunk, ah úgy adódik, de ha amúgy is együtt laktok, akkor én igényelném, hogy szentesítve legyen.
2019. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
A férfi vagy akkor semmi képp se házasodj meg! Ha meg nő vagy, akkor nyugodtan. Semmi vesztenivalód sincs.
2019. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!