Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti házasodnátok ilyen szituban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justdoit60 kérdése:

Ti házasodnátok ilyen szituban?

Figyelt kérdés

A párom 31 éves,csinos nő.Nem túl rég óta ismerjük egymást, sőt,pár hónapja, de nagyon szeretne házasodni....

Azonban a következő dolgok bántanak engem:

Mikor elválunk egymástól, egyszer sem fordul meg utánam.

Azt mondja, hogy a testi vonzalom nagyobb benne,mint a szerelem, de ennek ellenére biztos bennem és szeretne hozzám jönni ha megkérném a kezét.

Az összeköltözés ismét nagyon nagy kérdés és probléma nálam,talán a legnagyobb... Nekem van Székesfehérváron egy kb 110 nm-es saját házam,ami után fizetem a törlesztőket. Ő pedig most akar Pestre költözni,de albérletbe.Neki se kutyája,se macskája, nemhogy saját háza. Ő azt várná tőlem, hogy adjam fel a házamat,adjam el, vagy ne járjak oda én pedig költözzek vele albérletbe ami drágább is, kisebb is és nem a sajátunk. Oké, hogy nem akar hozzám költözni, de hogy ennyi rugalmasság ne legyen benne és tisztelet irántam, hogy a saját házamat feladjam egy kis zugért ami nem is a miénk?!

De hangsúlyozom, házasodni azt akar! Nem furcsa egy kicsit?

Pedig nem a pénzem miatt, nem az egzisztenciáért és nem is azért,mert csúnya, mert gyönyörű,találna magának más férfit...De annyira sok ezek a furcsaságok és hogy nem hajlandó alkalmazkodni és engedni az elképzeléseiből.Csak a saját javát nézi,ami nekem nagyon rosszul esik.Na meg hogy a testi vonzalom nagyobb a szerelemtől benne, mert az majd később erősödik meg.....És házasodni szeretne.

Szerintetek?


27F


2014. nov. 9. 19:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezeket leírva még tényleg válaszokat vársz erre?

NEM.

2014. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket mondd el neki is.


Nem akarlak megbántani, de nekem gyanús, hogy a punci mágikus ereje alá kerültél.


Tanácsolom, hogy eszed ágában se legyen feleségül venni ezt a nőt, főleg házassági szerződés nélkül ne.


Egyrészt minimum 2 évet várnék míg megkérném valaki kezét, másrészt, ha valaki soha semmit nem ad fel a kapcsolatért de tőled ezt folyamatosan elvárja, az általában egy parazita...

2014. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, menekülj, amíg nem késő:)

A "testi vonzalom" a lehető legrosszabb alap egy kapcsolatban, egyfelől mert majdnem biztos, hogy kinézett az ideálisnak tartott tenyészegyednek a ketyegő biológiai órája okán, másfelől, ha csökken a testi vonzalom, akkor mi lesz?

2014. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!


Igen,tiszta fejjel átgondolva valóban lehet,hogy a punci hatása alá kerültem, mert iszonyatosan jó nő.Csak...

Meg hogy majd a szerelem idővel alakul ki, mert ő már nem egy csitri kislány...A szerelem egy pillanat alatt jön szerintem és akkor bármit megtennénk a másikért. De mennyire lehet ez duma, hogy majd idővel kialakul benne?

2014. nov. 9. 19:22
 5/31 anonim ***** válasza:
98%
Ne viccelj már:) Tipikusan az a nő, aki elég szép ahhoz, hogy találjon mást, viszont ezen kívül nincs benne semmi, amivel meg tudná tartani a férfit. Ezért akar hozzámenni mihamarabb ahhoz, aki elveszi. A jelleme már most megmutatkozik: az van, amit ő akar. Házasság, költözés, minden, ahogy ő kitalálta. Te csak kellék vagy az életében. Bárki más állhatna a helyeden, aki hajlandó azt tenni, amit ő akar (és elég vonzó számára fizikailag). Vannak ilyen nők, hallottam már férfiakat panaszkodni erről a típusról. Mit gondolsz, mennyire tart téged ez a nő? És mennyire fog azután, hogy feladod a hülye elképzelései miatt az életed? Mert egyébként testi vonzalom alapján házasodni és albérletben élni, miközben van saját ház, nem vall túl éles elmére. Ez a nő nem nőtt még fel agyilag, ha 31 éves, akkor nem is fog. Lehetsz a kiszolgáló személyzete, vagy kereshetsz olyat, aki képes párkapcsolatra. (Még hogy házasság ezzel a felfogással.. egyértelműen nem az összetartozás a fontos számára, hanem az, hogy túl legyen rajta, és tudjon vele villogni.)
2014. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem szeret most, akkor nem fog szeretni később sem.

Ez hatalmas vetítés.


És az Isten áldjon meg mindkét kezével, húzzál gumit mikor szexeltek, még akkor is ha azt mondja hogy szedi a fogamzásgátlót, mert ha felcsináltatja magát veled akkor aztán baszhatod...

2014. nov. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy alakul! Ez egy számító nő.
2014. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Az duma, addig fog változni az a szerelem amíg majd gyűjtesz és ha elég lesz akkor viszi felét. Gondolom a házat is az után akarja eladatni veled, miután megházasodtatok...
2014. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egyébként nem a házasság után szokott alakulni. A részéről ő nem lesz beléd szerelmes. A nőknek tényleg kicsit több idő kell hozzá, vagyis nem feltétlen első látásra, hanem előfordul, csak egy hónap után következik be. De addig a nő nem is nagyon hívja kapcsolatnak azt, amiben él, és nem is tervez esküvőt.. Veled kizárólag érdekkapcsolatot szeretne kialakítani a kedves barátnőd.
2014. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem te vagy a fontos neki,csak az,hogy megvalósítsa azt az életet,amit megálmodott magának.Várj még a házassággal.
2014. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!