Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hullámzó hangulat, normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hullámzó hangulat, normális?

Figyelt kérdés
35 éves nő vagyok, 10 éve vagyunk hazasok férjemmel. Van 2 gyerekünk. Azt vettem észre, hogy vannak idoszakok, amikor egyszerűen nem kívánom az egyuttleteket. Eltelik 1-2het es aztan majdnem minden nap egyutt vagyunk. Ez normális? Mással is elofordul, hogy egy ideig semmi kesztetest nem érez, aztan hirtelen "bepotolja"? Ez csak rám vonatkozik, férjem kedve allando. Ez mitol lehet? Azt leszogezem, h nem vagyunk valsagban, normális kapcsolatban elunk.

2019. márc. 26. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is/ nálunk is.

Néha szó szerint rámászok, néha egy hét is eltelik úgy, hogy kívánnám.

Na, kiváncsi leszek , mit írnak :)

2019. márc. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Attol hogy nô vagy! Én mióta van menzeszem vettem észre egy ciklust miszerint a menstrucáció előtt és alatt és utána is valameddig fokozottan kívánom az élvezetet, de kb a hó másik felében eszembe sem jut...

Nyílván uj párkapcsolatban az ember ràhangolódik napi szinten szívesen a témára, de ha beáll a “rend” beáll az alapvető igény... nálam!

2019. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van (9 év után), szerintem normális. Férjemnek sem okoz problémát. :)

28/N

2019. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, nem lehet mindig ugyanúgy kívánni... Nálam nem feltétlenül hónapon belül, de ugyanígy vannak időszakok, amikor 0-24 csak szexelnék, majd később nincs kedvem annyira, utána megint normális... Nálunk mondjuk a férjemnél is vannak ilyen hangulatok, a mindennapok stressze vagy az aktuális kedve nagyon befolyásolja az ember szexvágyát, ez szerintem nem probléma.

És ráadásul mi nem is vagyunk olyan régóta együtt, 5 éve vagyunk házasok, szóval nem hiszem, hogy ez a kapcsolat korával jött (azt leszámítva persze, hogy az első néhány hónapban másképp működik picit).

2019. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, a nőket eléggé a hormonjaik irányítják, hangulatra, libidóra, étvágyra, tettvágyra, mindenre ez hat havi körforgásban. A férfiaknak könnyű, nekik napi "ciklusuk" van. :)
2019. márc. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2019. márc. 26. 08:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Normalis persze

En 2 ev utan mar szinte soha nem kivanom a paromat. Az utobbi 1 evben talan,ha 1x megkivantam. A stilusaval,a viselkedesevel kiolt belolem mindent.. Folyton piszkal a sze@el,minden aldott este.. Csak az nem jut eszemeb,hogy miert nem kivanom... Szoval normalis amit erzel :)

2019. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk valtakozik a "mint a nyulak" kategoria azzal h 1-2hetig semmi. Ovu kornyeken tobbszor letamad, ha kozeleg a menzeszem akkor nyugi van, altalaban olyankor el a hobbijanak.
2019. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalunk is , ovu kornyeken felidoben egesznap kivannam de mielott megjon ,hat eszembe se jut.
2019. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!