Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Durva hangulat és érzelmi...

Durva hangulat és érzelmi ingadozások. Ez normális?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor megmagyarázhatatlan érzelmeim váltakoznak. De nagyon dúrva szinten. Szinte a végletekig minden magyarázat nélkül. Valamikor csak úgy megállíthatatlanúl nevetek, akár utcán is. Van amikor ingerült vagyok, szintén indok nélkül. Van amikor majdnem bealszok annak ellenére hogy eleget alszok és érdekel amit csinálok, van hogy csak úgy felpörgök, szomorú leszek vagy bármi.

Most lett igazából elegem, mert az elöbb felébredtem, kimentem inni egy pohár vizet, majd minden ok nélkül sírva fakadtam. Nem értem miért. Semmi okom nem volt rá, de egyszerűen percekig nem tudtam abbahagyni. Most meg fel vagyok pörögve és nem tudok visszaaludni.


Biztos vagyok benne hogy ez nem normális jelenség. Valakinek van ötlete mi válthatja ki? Étrend? Betegség? Kicsit félek. Ilyenkor ha elpanaszolom a háziorvosnak tud valamit kezdeni velem? Továbbküld vagy nem vesz komolyan?


2018. jún. 25. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz egy átlagos héten, napon?
2018. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig iskola, utána 6 óra munka majd haza estére hétköznap. Szombaton buli, vasárnap pihenés.

Most nyáron hétköznap csak munka de 8 óra és utána a délután szabad, általában gépezés és itthon egy kevés edzés. Szombat este buli, vasárnap pihenés.

2018. jún. 25. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit dolgozol, de azért durva tanulás mellett, még dolgozni (főleg, ha ülsz). Ne csodálkozz, ha kivagy! Egy kis változtatás, most nyárra: A szombati bulik helyett egy napos túra szombatonként, és gondold át az életedet, mit szeretnél, mire vágysz igazán. Kicsit le kell lassulnod!
2018. jún. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet bipoláris hangulatzavar is. Szerintem ha nem múllik el, jobb ha orvossal is megnézeted.
2018. jún. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!