Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lett közönyös a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett közönyös a feleségem, szerintetek van valakije?

Figyelt kérdés
Hát nem mondom, hogy mintaférj vagyok, de jól megvagyunk vagy voltunk. Néha túl hosszúak és túl görbék a haverokkal töltött esték, nem tudok annyira lelkesülni pl a ház felújítás részletei miatt mint a feleségem, néha a meccs is túl sok... Ő szólt is mindig ezért, régóta együtt vagyunk, ő maga egy örökké sziporkázó vagy lelkes nő vagy egy hisztéria, mindig nekem is vágta a hibáimat, durci stb... Most viszont egy hete megváltozott. Közönyös, ha hibázok szerinte annyit mond hogy az én döntésem az én dolgom és nem is kedveskedik. Pedig mindig nagyon érzelmeit kifejező nő volt, sokszor nekem túlzottan is... De akkor mi lehet ez a változás? Hűtlenség? De kicsit nehéz róla elképzelnem, tényleg az a típus aki gondolatban is hűséges. Szerintetek? Huszonéves éveinek végén járunk amúgy, gyerek nincs
2019. márc. 29. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Válni készül, nincs senkije. Tipikus viselkedés, a nő szól, kiabál, veszekszik, a férfi meg nem változtat, hanem házisárkánynak állítja be, mintha vele lenne a baj. Aztán a nő elhallgat. Belátja, hogy minden felesleges, hogy ugyanazokat a köröket futják, hogy újra és újra ugyanazért pofázik, de a férfi nagy ívben leszarja őt... a férfi persze boldog, sosem volt ilyen jó a kapcsolat, hiszen nem ugat az asszony semmiért, juhé! Majd seggre ül a meglepetéstől, mikor egyik este hazaérve a feleség bejelenti válási szándékát, és őszintén nem érti, hogy MIÉRT?


Kapd össze magad, ha fontos neked ez a nő, mert ez az utolsó pillanat, amikor még megteheted. Elege van már belőled, ő most leállt, már nem akar tőled semmit.

2019. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Rockarc ***** válasza:
84%

Szerintem mar ennek vege. Ha az egyik fel ledobja a lancot, onnantol mar nem a kapcsolat megmentesre forditja az energiait, hanem a kilepesi strategian dolgozik. A felesgesed kiszeretett beloled, visszacsinalni mar nem tudod. Te is elkezdhetsz gondolkodni, hogy mit akarsz az eletedben a tovabbiakban.


43F

2019. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is válni fog. Megúnta a feled való folyamatos és hiábavaló törekvéseket. Egész egyszerűen feladta. Ott fog hagyni.
2019. márc. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

De van ám....!

-Észnek hívják.

2019. márc. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok, egy hosszú párkapcsolattal a hátam mögött, és nagyjából ugyanazt gondolom, mint az 1. hozzászóló.


Én soha nem hisztiztem, amiben szerettem volna változást a kapcsolatunkban, azt normális hangnemben igyekeztem megbeszélni a volt párommal, a sokadik alkalommal is eredmény nélkül.


Nálam akkor fordult át a viselkedésem ebbe a fajta közönyös, közömbös, és érzelmileg lefagyott állapotba, amikor már éreztem, hogy túlbillentem azon a ponton, ahol még menthetőnek érzem a kapcsolatunkat, és még tudok ezért bármit tenni a saját mozgásteremen belül.


Nekem nem volt más a képben, és nem is játszmázásból csináltam, hogy a párom kapjon végre észbe, hogy valami nincs rendben.


Akkor viselkedtem így, amikor már hosszú érzelmi kínlódás után meghoztam az a fájdalmas döntést, hogy szakítok, de még gyűjtöttem az erőt ahhoz, hogy hét év együtt élés után megmondjam ezt a férfinak, akit még mindig szerettem, de beláttam, hogy nem akarok, nem tudok úgy élni, ahogy mi éltünk egymás mellett.


De nálatok nyilván állhat más a változás hátterében - akár az is, hogy esetleg tényleg van valakije, vagy csak a látóterébe került valaki, akivel alakul köztük valami, ezért nem érdeklik már annyira a kettőtökkel kapcsolatos dolgok, nem a te elhibázott dolgaidon jár az esze, hanem egészen máson, vagy már nincs számára akkora jelentősége, hogy mi van köztetek és mi nincs, nincs rá igénye, hogy megbeszélje kettőtök közös dolgait, mert gondolataiban és lélekben már máshol jár.

2019. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Első és ötödik válaszoló tökéletesen leírta. Beleunt abba, hogy hiába tépi neked a száját, te meg sem hallod, mit mond. Nem kellene ezen csodálkozni. Nem változtattál, itt a vége.

Az a durva, hogy számtalan esélyed lett volna, mert világosan elmondta, mi a baja és most mégis csodálkozol....

2019. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoznál ha lenne valakije?


Ez a "jól megvoltunk" duma tipikus, jelentése: "én jól megvoltam, az asszony meg szenvedett mellettem, de én lexartam".

2019. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Belefáradt a hülyeségeidbe.
2019. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged belefáradt, megunta, hogy nem változtatsz.. Már nem érdekli... Szerintem is dobni fog
2019. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval voltak problémák a kapcsolatodban, a feleséged jelezte hogy bizonyos viselkedési mintáid bántják, többször kérte hogy változtass, te nem vetted komolyan, rá se bagóztál és folytattad ugyanúgy mert neked megfelelt, és most csodálkozol hogy elhidegült.

Értem.

Csak remélni merem hogy te is.

2019. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!