Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem a kórházba menekül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem a kórházba menekül a család elől?

Figyelt kérdés

3 napig mosdattam, pisiltettem, kenyérre lehetett kenni.

4. nap hirtelen jobban lett sokkal és ismét egoista lett.

A kórházba menekül a család elől? 45 éves.

Róla lehet csak beszélni, mert ő beteg, kül önzőek vagyunk. Ha fel kell ülni, attól elfárad es menjünk haza.

Azért van bennt, mert megfazas miatt oxigén kellett neki a nehez levegovetelhez. De mintha a gyerekneveles elol menekulne.

Csak a munkajarol beszel elvezettel. Semmit nem köszönt ma már meg. Rolunk semmit sem kerdezett.


2019. márc. 25. 19:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ma lett egy hasonlo szobatarsa neki, eddig egyedul volt.
2019. márc. 25. 19:32
 2/21 anonim ***** válasza:
6%

OFF: Valaki mondja már meg, hogy mit lehet annyira imádni ilyen önző, utálatos nőszemélyeken! Eddig azt hittem, legalább a szépségét vagy azt, hogy fiatal, ha már a lelke gyász. De ez itt még öreg is basszus.


ON: Ja, ne foglalkozz vele. Ez egy önző banya.

2019. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy ezzel a sértődésével meg csesztetésével próbál plusz figyelmet kicsikarni, mint valami dedós. Előző voltam.
2019. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%
Ja és még én is hadd kérdezzek valamit: Hogyan tudtál beleszeretni? Mit lehet ezen a nőn szeretni? Baromira érdekel, ugyanis ha én így viselkednék, asszem egyedül kéne megrohadjak. Már bocs. :D
2019. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Feleséged kórhazban van, de szerinted csak menekül?

Ilyen férj mellett nem is csodalkoznek.

2019. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Milyen férj? Fejtsd ki kérlek.
2019. márc. 25. 19:58
 7/21 A kérdező kommentje:

Nézte az elcémás kezemet. Erre mondtam: Elfogyott a krémem rá. Erre ő: Bocs, hogy nem rohanok azonnal venni neked innen az ágyból.

Én nem azért mondtam ezt neki. Ezt meg is mondtam neki. Ő meg erre: Ja ha ja....

De tegnap amikor ki volt szolgaltatva nagyon kedves volt.

2019. márc. 25. 20:01
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

A szemébe mondanám, amit gondolok, hátha észhez tér picit.

Mondjuk, hogy ne sajnaltassa magát, keljen fel, családja van szedje már össze magát és ne csináljon úgy mint egy 70eves protezises banya.taszito a viselkedése és arra is rakerdeznék, hogy boccs.. De nem érdekel mivan otthon!??

2019. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Ti mit köszöntetek meg neki az évek során?
2019. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól értem taknyos és nem kap az orrán levegőt ezért ment kórházba? Csodálkozom hogy nem zavarták ezzel haza. Egyébként van abban valami hogy ti mit köszöntetek meg neki az elmúlt időkben? Régen is ilyen volt? Viszont én ezt egyébként nem tűrném. Nem vagy a lábtörlője beszéljen normálisan és mondja el mi a fészkes baja van nyissa ki a száját mert a lenéző flegmázásából nem jut az ember semmire.
2019. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!