Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Könnyebb lesz az életem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb lesz az életem ha nem leszek férfiként családfő?

Figyelt kérdés
Tehát kevesebb felelősség, kevesebb keresett elég, kevesebb stressz, kevesebb gond stb...
2019. ápr. 7. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A könnyebb élet nem biztos, hogy boldogabb is. Sőt, burokban élni, valahogy "átvészelni" az életet, nekem nem lenne élet. Ahogy a mondás is tartja, meg egy könyv címe is ez: van élet a halál előtt. Élni kell, felelősséget vállalni, kockáztatni, nyerni, veszteni, megélni a boldogságot, az örömöt és a bánatot, padlót fogni és onnan fölállni, megmászni a csúcsot, stb. Ez az élet. És ha meghalok, előtte amikor visszatekintek, szeretném azt gondolni, hogy én kihoztam belőle a maximumot.
2019. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy egyes is írja, lehet élni kényelmesen, család és gyerek nélkül, de minek.
2019. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

#2: azt nem mondta, hogy nem akar feleségét, családot.


Kérdező, egy határozott, talpraesett, karrierista not keres, akinek nem gond, hogy kevesebbet keresel. Ez nem lesz könnyű, de nem reménytelen.

2019. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Sok ilyen no van. Csak ismerd fel oket: hatarozott,mar mar utasitgato,keves v semmi funkcio nelkuli dolgot hord magan,van egzisztenciaja,rendezett a haja,altalaban lapockaig ero maximum. A karriert hajtja,gyereke nincs meg 35 evesen se.
2019. ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Magyarul lusta vagy és gyáva, ráadásul nem tudsz felelősséget se vállalni. Hú micsoda "férfi"!
2019. ápr. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
A karrierista nőknek is max egy ideig jó egy ilyen teszetosza ffi.
2019. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért, most mitől olyan nehéz az életed, hogy úgy érzed, könnyebbet akarsz a későbbiekben?
2019. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!