Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet házasság vonzalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet házasság vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés
Feleségem kijelentette hogy sose vonzódott hozzám, azért jött hozzám mert nagyon jó ember vagyok, nagyon szeret mint ember és ilyen férfitől szeretne gyereket mint én, mert nagyon jó apa lennék...
2019. ápr. 22. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem fog működni. Az semmi, hogy nem vonzódik hozzád, de még csak nem is szerelmes. Konkrétan spermadonor vagy neki. Vagy ő unja meg előbb ezt a szitut és elhagy másért, vagy te unod meg, hogy pár éven belül a szex 0-ra csökken.
2019. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
4%
Igen. Én is ugyanígy csalódtam a párkapcsolatokban. Ilyen nőre vágyom feleségként!
2019. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Vonzalom nélkül, hát nem tudom. Szex van? Vajon később lesz e? V lesz neki más akihez majd vonzódik? Csinos csinos de ha már nem kaphatod meg akkor olyan mint egy kép a polcon.
2019. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Napi egy szex minimum 🙂
2019. ápr. 22. 19:50
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Jajj...jöttök itt azzal, hogy majd nem lesz szex. Miért, a normál házasságokban van? Sok nő nem teszi szét a lábát, aztán csodálkozik, ha lecserélik.
2019. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Napi egy szex úgy,hogy nem vonzódik hozzád?

Hát ezen lehidaltam...

2019. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%

Persze hogy még van szex, hiszen megmondta hogy gyereket akar tőled. Lehunyja a szemét és odaképzel valakit akihez vonzódik miközben dugod. Majd ha elérte a célját, egy idő múlva sokszor lesz fáradt és esetleg fejfájós.

Egyszer csak belebotlik valaki(k)be aki(k)hez igazán vonzódik és te meg csak vágyakozol a csinos feleséged után aki már alig szexel veled, esetleg megtalálja élete szerelmét és válik. De mivel te jó apa vagy, majd szépen lehúz egy csomó lóvéval.

Biztos recept a felszarvazásodhoz egy vonzalom nélküli házasság.

Kérdésedre válaszolva: hosszú távon elképzelni sem tudom hogy működne egy vonzalom nélküli kapcsolat. Én több mint 10 éve ugyanúgy kívánom a párom és a lehető legtöbbet szexelünk.

Ha neked többet ér egy csinos kirakatfeleség, jól nézz majd félre és nyugtasd magad tovább.

2019. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat szex részéhez szólok hozzá. Többen kiakadtak azon, hogy napi egyszer van.

Attól még lehet egy nőnek szexuális étvágya, ha nem is élete szerelmével van együtt vagy nem vonzódik hozzád. Attól a "szerszám" még nagyon is kellhet. Mindig volt ilyen , ha ló nincs szamár is jó! Vannak akik vibrátort használnak, hogy kielégültnek érezzék magukat. Nem tudom itt a gyakorin miért van az a nézet, hogy a nők csak szerelemből szexelnek.

2019. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A házasság alapja azért nem a szex valljuk be,hanem a kölcsönös hűség,bizalom,egyetértés.Ezek a legfontosabbak.Az,hogy hány szex van naponta,hetente az nem annyira számottevő,mert hiába szexelnek mindennap,ha a másiknak csak a szexéhségét elégíti ki a párja és nem egy valódi érzelmi alapokon fekvő az érdeklődése,nem valódi a vágya.Az ilyenek a legszegényebbek lelkileg,mert nem tudják,hogy mit jelent valakit teljes szívből szeretni,úgy hogy ha nem látod egész nap,még egyszer,kétszer bőgni is képes vagy,ha rá gondolsz.Kérdező rosszul teszed,ha a külseje és a szex alapján ítélkezel,az a legnagyobb hiba.
2019. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!