Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 év házasság alatt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év házasság alatt ha a férjed 2-szer elment fizetős dominához, de aztán soha többet, megbocsátanál neki vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 26. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Fizetett azért amire téged is megkérhetett volna. Nincs kapcsolat bizalom nélkűl. És az hogy te ide ezt kiírtad, csak azt jelenti hogy megerősítésre vágysz a döntéseddel kapcsolatban. Kérdezd meg magadtól, teljes mértékben tudnál bízni benne ezek után? Ha nem akkor haggyad.
2019. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Elverném érte, mint a lovat, aztán addig nyalja a talpam, amíg meg nem enyhülök.
2019. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

1.A hátam mögött tette. Bizalom vesztés.

2.A domina az már számomra perverznek minősül. Elgondolkodnék, hogy kihez is mentem hozzá, és főleg azon, miért is nem tudtam az ebbéli hajlamáról. Őszinteség teljes hiánya, ez így nem házasság.

2019. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Tőlem is megkap bármit, ha szól és ezt ő is tudja.
2019. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Én nem. Számomra a megcsalás az azonnali kuka (szerencsére vagyok olyan anyagi szinten, hogy nem kell egy szar kapcsolatban bent kushadnom csak azért, mert nem lenne hova mennem).
2019. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akárhogy tekered, ez megcsalás. Elég beteges.
2019. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akik írják, hogy tőlük is megkapná amit a dominától, nekem anno egy domina vendégem mesélte, hogy a legtöbbször azt kérik, hogy rájuk végezze a nagy dolgát.
2019. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!