Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden jó vagy mégsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jó vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Érezte már úgy valaki magát férjként, feleségként, hogy megvan mindene, de mégis hiányérzete van?

Én pontosan így érzek már évek óta! Minden klappol, mindenünk megvan amiért mások csak küzdenek, a párommal sincs gond, érzek egy űrt. Mintha egy kimondhatatlan dolog eddig még nem teljesült volna be, vagy önmagunk nem váltunk valamivé, amivé kellett volna... nem tudom megfogalmazni.


Szóval ezzel csak én vagyok egyedül, vagy esetleg van így más is?



2019. máj. 29. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Talán nem csináltatok sok mindent értek ezalatt utazást, kirándulást, programokat stb.

Az is lehet hogy tanulnál még valamit, fejlesztenéd magad esetleg a pároddal együtt.

Gondolom unalmasak a hetköznapok, a céljaitokat elértétek és olyan semmilyen.

Tűzzetek ki új célokat.

2019. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Rockarc ***** válasza:
64%

Hm, nalunk szinten ez volt. Elertunk mindent, ami az amerikai alomba belefer, es aztan valas. Pedig mar tenyleg csak hatra kellett volna dolni. En ugy ereztem, hogy rendkivul sokat valtoztunk az evek folyaman, foleg en. Joval komolyabb, felelossegteljesebb lettem, hatalmas lett koztunk a kulonbseg. O viselte ezt rosszabbul, kompenzalni probalt eron felul, pedig nem volt ra oka, a belso motivaciojan kivul.


Beszeljetek egymassal, jo esellyel nem romlott el semmi. Azert ertetek el mindent, mert jol mukodtok egyutt. Gomboljatok ujra a kabatot, biztos vannak uj vagyak, celok, dobjatok ossze es tegyetek erte.


43F

2019. máj. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az életed nem csak a házasságod határozza meg.

Karrier, hobbi, sport, szórakozás. Rokonok, barátok, új ismeretségek.

Neked valami olyasmi hiányzik, ami a házasságodon kívül esik.

2019. máj. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk 12 év alatt nem volt ilyen. De mindkettőnk sokat foglalkozik a hobbijával, a gyerekek miatt sincs eltiltva senki az elmászkálástól, és nem is hanyagoljuk el egymást. Talán a hobbink az, ami kizökkent mindkettőnket a hétköznapokból, bár egy totyogós és egy kisbaba mellett azok is vidámak. 😊
2019. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ėn pontosan ugyanezt érzem kb.1 éve.Mindenünk megvan és mégsincs semmi.Új ház jó kocsi 3 gyerek wellness, programok.De mi a férjemmel teljesen elhidegültünk egymástól olyan mint egy lakótárs.Úgy élünk ahogy soha nem akartam....Már annyiszor beszéltünk erről de változás nincs.De már eljutottam arra a pontra hogy lehet hogy nem is akarom.Mi nagyon Anya és Apa lettünk ő nem látja bennem a nőt én meg benne a férfit.Sajnos ez van....Míg azon voltunk hogy minden meglegyen addig elvesztettük a legfontosabbat.
2019. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is önmegvalósítás, "mi az èletem célja, értelme" kategória. Nem a párodnak a felelőssége.
2019. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A hiányérzet jele annak,hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt.Majd rá is jössz erre később Te is,vagy a párod előbb.
2019. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Jó esetben nem azzal kellene mérned magad, hogy milyen a házasságod vagy hogy milyen anyagi javakat pipáltál ki. Egyébként jellemzően ilyenkor szoktak gyereket vállalni :), ha még nincs. Bár az sem megoldás, csak az általános következő lépcsőfok. Vagy munkahelyet váltani. De a boldogság/elégedettség nem egy olyasmi, amit kívülről jövő dolgoktól érdemes függővé tenni, bár persze mindenkinek jól esik a visszajelzés és a kényelem :), de a kettő nem egészen ugyanaz és nem tölti be az űrt, ahogy érzed is. Szóval amit a többiek is írtak, önmagadban keresgélj, lehet hogy valami új utat kell találnod.
2019. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez azért is lehet, mert nincs elég önismereted ahhoz, hogy tudd, pontosan mire vágysz és pontosan mi hiányzik. Amint az megvan, elkezdhetnél dolgozni, hogy megteremtsd magadnak, de alapos önismeret nélkül nem fog menni.. Ahogy előttem is írják, nem a férjed felelőssége téged boldoggá tenni, az a te felelősséged, belülről kell fakadnia.
2019. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es. De van önismeretem. A szex, mint érzelmi fizikai kielégülés hiányát érzem. Ezt nem lehet helyettesíteni semmivel. Próbáltam már mindennel, de akkor is ott van. Ezt nem lehet megbeszélni, ezt nem lehet megoldani, mivel ez ösztönös. Ha nincs meg a páromba az ösztön, engem pedig folyamatosan frusztrál, akkor ez hogy hagyjam figyelmen kívül?


Sokan jöttek már azzal, hogy mit vagyok úgy oda? A szexet nem kell ennyire felértékelni! Hát persze, ezt azok mondják akiknek megvan. Nekem nincs, és most őszinte leszek, sosem volt meg. Hiába van meg mindenem, mindenünk, egy katasztrófa vagyok, egy csőd. Elértem a maximumot, és most már kezdek elfogyni. Bizonyos emberi tulajdonságaim gyengék, nem vagyok képest önző lenni, pedig fiatalon annak kellett volna lennem! Hagytam hogy a barátnőim, és jelenleg a feleségem akarata érvényesüljön. Sosem volt beleszólásom abba, hogy kielégítő legyen a szexuális életem, mindig a gátlásos, frigid és asszex nők döntöttek erről. Nem mertem kinyitni a szám hogy ez nekem nem jó, mindig abban bíztam, hogy megváltoznak.

Végleg elcsesztem az életem, és már 43 éves vagyok.

Egyre h*lyébb gondolatok cikáznak az agyamban, és mivel 43 év alatt 1X sem volt részem jó szexben(mondjuk szexben sem nagyon), lassanként már csak ezen jár az eszem.

Egy jó szexért 15 évet adnék az életemből, sőt, ha az lenne az utolsó órám sem érdekelne. Attól félek hogy ez nélkül fogok meghalni, és ezt a szó legszorosabb értelmében mondom.


Az előző hozzászólásokat olvasva azt látom, hogy itt mindenkinek volt legalább egy elfogadható szexuális élete, ami elromlott. Nekem nincs olyan ami elromlott volna, mivel az sosem létezett.


Sok 20 éves azon izgul hogy szűz.


Akkor engem figyeljetek: Nem láttam még meztelen nőt élőben, pedig házas vagyok! Na ezt űberelje valaki!

A részletekbe bele sem megyek, de p*ncit is csak képről láttam eddig. Orális szexről fogalmam sincs, amikor felhoztam, nem gyengén kaptam a fejemre. Pedig én akartam csinálni.


A "miért nem válok el" kérdésre meg annyit válaszolnék, hogy futószalagon ilyen barátnőim voltak, a biztos szexuális csőd már így is adott, nem szeretném ha ez anyagi csőd is lenne.

2019. jún. 1. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!