Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek eltúlzom a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eltúlzom a dolgot?

Figyelt kérdés
1hónapos a babánk.A férjem csak az esti fürdetésnél segít, illetve bevásárol. Itthon pár dolgon kívül mindent én csinálok. Ő szinte minden este megiszik 2-3 sört, amiért én morgok vele. Este ő egyedül kimegy az udvarra sütögetni, zenét hallgatni, sörözni, én meg a babával vagyok bent. Ez csak szerintem gáz, én túlzom el, vagy ez szerintetek sem normális dolog?

2019. jún. 28. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális. Beszéljétek meg
2019. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen normális.
2019. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Ha kényelmes életet biztosít nektek, ennyit talán megengedhet magának.

32/f

2019. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Mennyit dolgozik?
2019. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Férfinál a bevásárlás felér egy szerelmi vallomással.Legalábbis az én párom esetében, mert ő nagyon utál vásárolni:D

Mi az a pár dolog amit ő bevállal otthon, amit nem neked kell csinálni?

Amúgy ha épp csak beesik munka után fürdetésre akkor lehet fáradt mint állat.Este te miért nem mész ki hozzá mikor már elaludt a baba? Bébiőrt bekapcsolod és hallod ha felébred, máris együtt csináltok valamit.

Ha eddig is megitta a 2-3 sört esténként akkor ne csodálkozz ha most is ezt teszi.

2019. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nalam ugyanez volt,el kell keseritselek,mert nalunk semmi nem valtozott,hiaba kertem szep szoval,azt vettem eszre egyedulallo anya eletet elek O haza jott semmit nem csinalt csak a pia,tv.Vegignezte ,h napokat nem aludtam ,sose kelt volna fel helyettem bar egyszer ...Nalunk a gyerek 1 eves korara ,sajnos kulon mentunk nem birtam,h csak en csinalok mindent.Most mar egyedul csinalom mint azelott is,de bar nyugodt vagyok.Egy probat meger ,beszelgess el vele ,de ha nem valtozik akkor csak turni fogsz ,meg idegeskedni.
2019. jún. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi az amit megcsinál? Elmegy befizetni a csekkeket, mindig kiviszi a szemetet, kutyát eteti, kint locsol, füvet nyír, időnként lesöpri a járdát. Délután 4-5ig dolgozik. Baba előtt én is 4ig dolgoztam, sőt, volt hogy este 6ig, de utána még elmentem bevásárolni, és főztem, volt, hogy este 9-10-ig. Lehet csak én fújom fel ezt a dolgot?
2019. jún. 29. 09:04
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Elképesztő, mennyi nő elégszik meg a rabszolgasorssal.
2019. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Nos ha csak 4-5 óráig dolgozik, utána bevásárol (tegyük fel elhúzódik 6-7 og a sorbanállás miatt, illetve a menetidő a bolt és az otthon között) aztán ő elvonul az nekem furcsa.

Fiatok van vagy lányotol? Az első babánál nekem a férjem mindenben segített amennyire tudott, bár voltak rosszabb napjaim, mikor megkértem inkább figyeljen most rá ő és elkezdett mást csinálni. Pici még a baba és félnek, illetve nem tudnak vele mit kezdeni egyszerűen.

A második babánál szinte könyörögnöm kellett, egyszerűen semmit, most 5 éves a kisebb, már ez rendeződött, de 2-3 éves koráig nehezen találta meg a közös hangot a kislányunkkal. Aztán kibukott, mert nem tudja hogy mit szeretnek a kislányok, velük máshogy kell mint a fiúkkal és ennyi idősen érik el azt a kort ahol már az apa is tud vele foglalkozni.

Na de ez csak a foglalkozás része.


Szerintem, simán beleférne neki a dolog hogy több mindenben részt vegyek.

Próbáltál már kimenni hozzá este mikor sütöget? Ha igen, szívesen vette, hogy ott vagy vele vagy inkább elhajtott, hogy egyedül szeretne lenni? Mindenkinek nehéz amikor kisbaba áll a házhoz, azt hiszik nem értjük meg őket. Nekünk egy hosszas h, higgadt beszélgetés alatt sikerült tisztáznunk.


Nem ismerem a férjed, de én leülnék vele és megkérdezném, hogy érzi magát a babával kapcsolatban, vannak e félelmei, vagy aggódik e valami miatt, aztán elmondhatod , hogy te is félsz ugyanezen folgok miatt és ezt közösen kell megoldanotok, de nem úgy, hogy te csinálsz meg mindent. Vacsira egy paprikáskrumplit pl ő is össze tudna dobni, hétvégén intézhetné ő is a mosást, vagy az ebédet.


Egy próbát megér, viszont ha ezen nem akar változtatni, nem tudom van e rá megoldás...

2019. jún. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy nem 4-5 órát dolgozik a férje.:)


Nem lehet, hogy az a gond nálatok, ami általában lenni szokott, hogy előtte is így éltetek, ő csinálta a kint munkát, te a bentit (tehát ő nem nyúlt a porszívóhoz stb..stb)? Ha ezt szoktátok meg előtte, akkor újra kell tervezni a feladatokat.Higgadtan feszültségkeltő hiszti nélkül.A másik, hogy én a gyerkőc születésekor az első két hónapba ültem mellette ha aludt,mert ha felébred ott kell lennem.Mondjuk mozogni se nagyon kívántam(császárral szültem),aztán rájöttem, hogy a gyerek úgy is tud aludni ha én nem ülök mellette és nézem ,hogy szü

2019. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!