Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek eltúlzom a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek eltúlzom a dolgot?

Figyelt kérdés
1hónapos a babánk.A férjem csak az esti fürdetésnél segít, illetve bevásárol. Itthon pár dolgon kívül mindent én csinálok. Ő szinte minden este megiszik 2-3 sört, amiért én morgok vele. Este ő egyedül kimegy az udvarra sütögetni, zenét hallgatni, sörözni, én meg a babával vagyok bent. Ez csak szerintem gáz, én túlzom el, vagy ez szerintetek sem normális dolog?

2019. jún. 28. 22:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

Bocs elküldtem.

Szóval rájöttem, hogy nem lesz attól semmi baja, ha én alvás közbe nem vigyázok rá.A kapcsolatotok is fontos.Miért ne ülhetnél ki hozzá ha alszik a baba? Miért ne beszélgethetnétek miért kellene ott bent ülni csendbe a kiságy mellett és semmi mást se csinálni?

2019. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gáz!! Meg a sör is, de évek óta így nyomja, te meg tudtad...
2019. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%

Akkor csekkeket rendezi, szemetet kiviszi, kutyát ellátja, segít a fürdetésnél, bevásárol, locsol, füvet nyír, udvart rendben tartja, és persze dolgozik. Ja meg sütöget, akkor a főzésből is kiveszi a részét.

Akkor te takarítasz meg babázol, más munka nem marad.

Nem látom, hogy ez egy "rabszolgasors" lenne.

Attól, hogy gyerek született még nem dől össze a világ.

2019. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem az a bajom, hogy amíg én ejszakázom is a babával, ő nyugodtan kimegy sörözni, stb. Én az elején mondtam Neki, hogy én nem várom el, hogy éjjel felkeljen hozzá, azért, hogy tudjon pihenni. Akkor este pl. Jól esett volna, ha magától felajánlja, hogy addig vigyáz a bébire, amíg mondjuk lezuhanyzom...
2019. jún. 30. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!