Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj az ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha valakinek számít, hogy a potenciális párjának milyen az anyagi helyzete? Nem álszentség ez?

Figyelt kérdés
Sokan savazzák a celebeket ha gazdag pasival/nővel jönnek össze, mondván, hogy ha ugyanannak a valakinek csak átlagos anyagi helyzete lenne akkor rá se nézne. Ezzel egyetértek. De olyan nagy baj ez? Nem ő dönti el hogy neki mi fontos a másikban? Ha te pl. egy menő, jóképű és intelligens ügyvéd vagy, összejönnél egy fogatlan, púpos takarítónővel? Az egész társkeresés egy piac, ahol különböző dolgokat bocsátunk áruba: külső, humorérzék, intelligencia, kedvesség, az hogy milyen szakmád van, stb. Az anyagi helyzet nem lehet ezek közül egy? Ha te már elértél valamit az életben akkor ördögtől való, hogy ezt várod el a másiktól is? Pl. Sarka Kata új pasija valami nagyon gazdag arc. De Sarka Kata egy szép és értelmes nő, ráadásul sikeres is. Akkor most neki egy bolti eladóval kellene összejönnie hogy jó legyen a közhangulat? Szerintem mi "kis emberek" ugyanezt csináljuk csak kicsiben. Ha te tisztában vagy saját magaddal (pl. mennyire vagy okos, mennyire nézel ki jól, milyen anyagi körülmények között élsz), akkor nem természetes hogy hasonló párt keresel? Csak kérdezem...
2019. júl. 6. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek számít olyan szempontból, hogy valahogy közösen meg kell élni majd. Baj akkor van, ha az egyik a másikon élősködni akar.
2019. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
És ez az amiért én bármit tehetek, sosem lesz senkim. Túl szegény vagyok. Úgy értve, hogy nagyon. A pénzem elmegy lakbérre, rezsire és olyan dolgokra amik a jól szituáltság látszatát keltik, mert erre nagyon ügyelek, hogy sose legyek koszos vagy elhanyagolt... Ez az egyetlen dolog ami még maradt nekem, hogy a "víz felett tartson". De így is éhen fogok halni, de az egy másik történet. "Szerencsére" van még annyi túlsúlyom, hogy kihúzzam az idei évet.
2019. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk Sarka Katát tuti nem tartanám el. Sőt egyetlen olyan nőt sem, aki ezt igényli. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy valaki kihasznál téged csak a pénzedért.


Mondom ezt úgy, hogy simán elmtudnék tartani egy átlagnál jobb sugarbaby-t is.

2019. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az szerintem nem fair ha pl egy nagyon szegeny no direkt gazdag csavora hajt hogy ne kelljen dolgoznia es valaki eltartsa.

Az mas ha tehetos ember hozza hasonlo anyagi helyzetu part keres es nincs vita hogy egyiknak van penze, masik meg anyagi gondokkal kuzd.

En nem vagyok gazdag de a felesegem se az. Igaz hogy a csaladja jobban all anyagilag mint az enyem de egyik csaladtol se kapunk anyagi segitseget.


Altalaban a nok azt akarjak hogy a csavo jokepu is legyen es penze is legyen.

Ha van penze de nem jokepu akkor nem johet szoba naluk

Egyik baratom mar regota probal baratnot talalni es hiaba van penze, sokat utazik, nem zsugori es megse talal baratnot.

2019. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!