Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen férfival hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfival hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom 4 éve, de az utóbbi 3 évben gyakoriak a viták köztünk. A barátom aki 10 évvel idősebb nálam állandoan megjegyzést tesz rám. Véleménye szerint túl magasak az igényeim, túl drága ruhákat hordok és nagyravágyó vagyok. Ideje lenne lehajtani a fejem és a valóságba beilleszkedni (a véleménye).

A ruháimra költők, de nem luxusmárkáktól vásárolok és mindig leárazásokkor félárban vagy outletben tudom csak megvenni őket. Massimo Dutti, Lacoste, Benetton, Hugo Boss, Gant márkájú a többség de természetesen van Zara és C&A.

Neki vannak évekkel ezelőtt vásárolt Dolce Gabbana ruhái amiket a mai napig is hord, de ezt soha nem hoztam fel amikor engem kritizált egészen máig. Szemrebbenés nélkül letagadta hogy valódi lenne, pedig ismerem őt és tudom hogy nem venne hamísat de outletbe se vásárol (2. osztálynak tartja).


Régebben sokkal jobban keresett akkor vásárolt magának minden drága és márkás dolgot aztán lejjebb kellett adnia az életszínvonalat. Én régen nem ismertem csak régebbi közös ismerős mesélte.

Már 2009-Ben volt Iphoneja, de amikor én 2016-ban vásároltam meg az első IPhoneom ami nem is a legújabb modell volt akkor se, kaptam a fejemre. Minek kell nekem ilyen telefon, nem tudom kihasználni, vigyem vissza a boltba. De ugyanezt csinálta más dolgokkal. Szerettem volna tavaly vásárolni egy Volkswagen Polot, erre is kiakadt minek nekem ekkora autó és drága, jó a tömegközlekedés igy nem szükséges az autó . Neki Audi A4 van 2008-ás szalonból.

Hozzáteszem mindent a saját pénzemből fizetek.


Meghívást kaptam egy nemzetközi kereskedelmi hátterű megnyitóra amit júliusban rendeznek meg és elszeretnék menni, de emiatt is kiakadt. Minek akarok oda menni és csak a nagyzolás hajt. Pedig segíthetne a munkámat a részvétel.


Úgy érzem a barátom bort iszik de vizett prédikál esete és nem tudom hogyan tovább. Az utóbbi fél évben legalább hússzor jutottunk a szakítás szélére. Elegem van abból hogy én vagyok a nagyzolás példája a szemében miközben semmi olyan extrémet nem csinálok vagy kêrek ami ezt indokolná.



2019. máj. 10. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most irigykedik rád mi lesz később...?!
2019. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a 4 éves kapcsolatodban az elmúlt 3 év szar. Mégis mi tart még benne? Mire vársz még? Mert arra hiába vársz, hogy ő megváltozik, esélytelen. Vagy elfogadod, vagy lépsz, más út nem nagyon van.
2019. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás, ne pazarold az idődet.
2019. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, kimaradt az is hogy szerinte én irigylem őt és a családját amiért nekik nagy házuk van, a testvérének saját lakóparki lakása és orvosnő. Mindazért kaptam ezt, mert azt mertem mondani hogy én is szeretettem volna orvos lenni (csak nem vettek fel az orvosira) és jó lenne egy kis saját lakás mint a tesódnak.
2019. máj. 10. 15:23
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
En ossze tennem a kezem, ha ilyen baratnom lenne, aki 10 evvel fiatalabb, es akire ennyire buszke lehetnek. A megnyitora oedig mennek veled.
2019. máj. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

csak visszahúz téged. 3 éve rossz a kapcsolat. Minek vagy még vele? Ezt akarod csinálni a következő 20 évben?

Keress magadnak egy ambíciózus fickót, amilyen te is vagy nőben.

2019. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfival sehogy...
2019. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben azt is az orrom alá dörgöli hogy öregszem 27 éves vagyok és vannak nálam fiatalabb nők az új generáció.
2019. máj. 10. 15:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lennék egyedül 10 évig, mint hogy egy ilyen alakkal kibírjam akár egy évig is.. Mondjuk nekem van önbecsülésem, neked meg nem sok lehet, ha egyáltalán szóbaállsz egy olyan emberrel, aki csak állandóan lehúz.
2019. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, alacsony az önbecsülésem és évekig hagytam magam megalázni. Ez a saját hibám.
2019. máj. 10. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!