Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinalnatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Nemrég hazasodtunk, esküvő előtt egy-két héttel már elkezdett mindenbe belekotni. És ez azóta is tart. Rajtam vezeti le a feszültséget. Kicsi stressz esetén már kiborul. Ha vki, általában exe (van közös gyerek) felhuzza, rám zuditja az egészet. Most már ez 2x is előfordult, pár hét alatt. Nem, nem volt ilyen.

Most valjak el? Vagy mit lehet vele csinálni?



2019. júl. 7. 17:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
De, ilyen volt. A második mondatodban írtad.
2019. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megragadtad a lényeget. Esküvő előtt 2 héttel kezdett ilyen lenni. Halálra agyaltam magam, h most fújjam le az esküvőt.. Azt gondoltam, csak feszült miatta. De nászúton is nagyon durva volt a viselkedése. Állandó kiborulasok, hisztik. Nem tudom, mi tevő legyek.
2019. júl. 7. 17:11
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindegy, hogy most válsz el, hogy vagy később. Lehet, az se véletlen, hogy a gyereke anyja is ex lett. Bármennyire is elhitted, hogy egyedül ő volt a sàrkàny.
2019. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Jobbat nem tudsz csinálni, válj el.

Én el se vettem volna, de mindegy, ezt nem kérdezted.

2019. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem én vettem el, én vagyok a nő, persze ez most lényegtelen.

Pszichológus esetleg?

2019. júl. 7. 17:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet próbálkozni párterápiával.
2019. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Ezért nem kell olyanhoz hozzámenni, akit jó formán nem is ismersz. Dehogynem volt ilyen. Csak mondjuk éppen más formában jött ez ki ami annyira nem volt feltűnő.

Válj el. Úgy is az lesz a vége.

2019. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De mi az isten baja van egy ilyen embernek?!?!
2019. júl. 7. 17:34
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#66%: mibol gondolod, hogy a kérdező férfi? Rengeteg a hisztis pasi is.
2019. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8:

Az a baja, hogy ő ilyen. Ez a valódi arca. Addig játszotta a szépet és jót, amíg nem érezte azt, hogy most már megfogott. Tudja, hogy úgyse fogsz válni, nyugodtan használhat boxzsáknak.

2019. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!